Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt, megalázott 10 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt, megalázott 10 év után, hogy tegyem túl magam rajta?

Figyelt kérdés

Mikor kiderült 3 hònapja, hogy megcsalt a megbánás legapròbb jelét nem mutatta és azòta sem. Nagyon fájdalmas volt, azt hittem nem élem túl. Aztán eltelt 1 hònap, kezdett jobb lenni. Többször beszéltünk, felmerült, hogy újrakezdjük.


Elkezdtük boncolgatni az okokat, ő azt mondta 10 évig rossz volt velem a szex és azért volt csak velem, mert szeretett. Újra akarja kezdeni, de amikor megkértem, hogy szakítson az új nőjével, akivel nagyon jò a szex, de más nem működött akkor eltűnt, azòta sem jelentkezett.


Empatikus vagyok, folyton beleképzelem a helyébe magam. Biztos nagyon szerethetett, ha így is kitartott mellettem. Közben megint padlòn vagyok, minden önbecsülésem eltűnt, semmi önbizalmam jelenleg. Nagyon megalázva érzem magam.


2019. márc. 15. 08:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég, ne hibaztasd magad. Szánalmas tőle, hogy neked rója fel a saját gyengeségét, lelki terrorban tart most is, azután, hogy becsapott, megalázott. NE HAGYD. Miért kell ez neked most komolyan? Senki sem fogott fegyvert a fejéhez, a saját döntése volt a félrelépés, meg sem probálta megjavitani a kapcsolatot es a szexet jobbá tenni. Ez egy önző, ösztönlény tetű, FELEJTSD EL kérlek.
2019. márc. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarja ott hagyni a másik nőt. Ezen nincs mit boncolgatni. Sajnos ki kell lépni ebből az egészből.

Ha rossz volt a szex, kommunikálni kellett volna róla, megbeszélni, próbálni tenni érte, nem egy másik nő lábai közé menekülni.

Nézd, nekem a középső bátyámnak 14 év házassága ment tönkre és válással végződött.

Azután nem sokkal összejött valakivel, akivel már 3-4 éve vannak együtt és össze is házasodtak. Sokkal jobb az élete ezzel a nővel. Szóval én azt mondom, ne bánd, de enged is el a múltad ezen részét. Nem tudom hány éves vagy, de ha bátyámnak, illetve a feleségének is sikerült így egymásra találni, még neked is lehet esélyed boldog kapcsolatra.

2019. márc. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
36 vagyok. A tesòdék hány évesek?
2019. márc. 15. 08:59
 4/11 anonim ***** válasza:

Bátyám idén lesz 40, a felesége olyan 36(?)... bocsi nem vagyok családlátogató, pedig itt laknak 5 perce, de nem szoktam ennyire ilyenekre figyelni. Szóval durván 36-37 volt a bátyám, a nő meg 33 körül mikor összejöttek.

Előző voltam.

2019. márc. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%

Neked nem eltűnt az önbecsülésed, hanem nincs. Sztem nem is volt, és nem is tudod, h mit jelent.

Hogy miért írom ezt. Azért, mert ha nekem a párom ezt így konkrétan elmondaná, h azért volt velem 10 évig, mert "szeretett", de a szex nem működött, akkor én konkrétan tudnám, h ez lefordítva annyit tesz, h 10 évig beérte velem, mert nem volt jobb. És ez az ő szegénységi bizonyítványa nem az enyém. Így kb. két másodpercig sem filóznék, meg empatáznék, hanem qurva dühös lennék, h félrevezetett, 10 évet ellopott az életemből egy megalkuvó puhapöccs!

A férfi és nő kapcsolat alapja a szexuális vonzódás, csupán csak az nem volt a részéről...

Nos, ezt nem lehet kivédeni, mindig lesz, aki jobban szerepet játszik, de amit ez a balfax veled csinált, ez már túlmegy a normális határon (10 évig sunyított). Lapozzál, de nagyon gyorsan, ezt a szerencsétlent meg töröld ki az életed könyvéből, mintha ott sem lett volna.


Az önbecsülés ott kezdődik, h kimered nyitni a szemed, még ha fáj is, amit látsz.

2019. márc. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"Empatikus vagyok"

Bocs, ha kemény leszek, de...

Te nem empatikus vagy, hanem szeretetkoldus! Inkább bemagyarázod magadnak a megmagyarázhatatlant, lenyelnéd a megcsalást, meg azt, hogy a fazon a képedbe röhögi, hogy "ja, sz.r voltál az ágyban", csak hogy ne maradj egyedül. Hogy ő szeretett, azért tartott ki melletted? Bullshit. Te voltál a biztos kis lyuk, akibe bele lehetett üríteni, aki mellett kényelmesen el lehetett lötyögni, miközben ő más puncikra vadászott.

Ne keresd, tiltsd le a számát, a facebookon is bannold, keress valami értelmes hobbit, kezdj sportolni, és próbáld meg elhinni, hogy nem csak megalázkodással szerezhetsz magadnak társat.

2019. márc. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg megmutathatta volna milyen a jó szex.

Ne emészd magad, majd jön más, aki mellett istennő lehetsz az ágyban.

2019. márc. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Nem szeret ez a féreg téged. Meg is alázott és aláz még mindig. Ne hagyd tovább ezt! Majd találsz olyat, aki megbecsül és szeretni fog. Kitartást.
2019. márc. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató szavakat! :-) Rendesek vagytok!
2019. márc. 16. 00:46
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Már ne is haragudj de mi az hogy "kitartott melletted"? Dehogy tartott, hiszen folyamatosan csalt és mikor ez kiderült, rád hárította hogy benned van a hiba. Csakhogy a túlzott empátiád miatt (ami inkább naivitás) arra nem gondolsz hogy ketten voltatok az ágyban és nem csak rajtad múlott hogy jó-e a szex, mondjuk mondhatta volna mit akar másként stb... Így akarod folytatni vele? Ha 10 évig nem volt jó valami amivel nem törődött hanem inkább megcsalt akkor most mi változna?

Az meg mindent elmond hogy nem jelentkezik mióta megkérted hogy szakítson a bomba jó szexpartnerével...

Aki ilyesmire képes az csak önmagát szereti. Te kényelmes voltál neki, gondolom az új nő nem olyan jó háziasszony. Ne hibáztasd magad mert ő lopott el 10 évet az életedből és semmi esetre ne fogadd vissza mert újra ugyanez fog történni.

2019. márc. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!