Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Minden férfi, akinek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi, akinek van másik kapcsolata arra hivatkozik a szeretőnél, hogy a gyerek miatt nem válik?

Figyelt kérdés
Olyanok, akik akár évekig is együtt van a masik nővel.
2019. márc. 22. 06:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
A legtöbb igen.Lejárt lemez már, de még mindig sokan beveszik a dumájukat.
2019. márc. 22. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%

A szerető azért szerető, mert nem akar vele a férfi kapcsolatot, csak kellemes idő töltés számára egy ilyen nő! Simán tarthat évekig ez a "kapcsolati" státusz. De ebből baromi ritka, hogy kialakuljon tartós normális párkapcsolat!

(Egy ilyen nő csak egy ingyenpunci, megadja a férfinak azt a főként szexuális törődést, amit otthon nem kaphat meg annyiszor, ahányszor akarja.)


22N

2019. márc. 22. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%
Ez nem hivatkozás, tényleg a gyerek miatt nem válnak el. De mi ezzel a baj?
2019. márc. 22. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

Még az is, akinek gyereke sincs.


Azért nem teljesen így van. Egyik szeretőm sem akart megkapni ilyen téren. Két okból, vagy túl fiatal volt hozzám,vagy már volt párja.

2019. márc. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%

Kérdezd meg a férjem exszeretőjét, miket hazudott neki, mert nálunk nincs gyerek és már nem is lesz :)


Ócska dumával jönnek és a nők beveszik ezeket az ócska dumákat, mert be akarják venni. Almási Kitti a vlogjaiban nagyon jól elmagyarázza ezeket. Vannak hitegető emberek és vannak olyanok akik el akarják hinni, mert ezt akarják hallani.


Én is azt hittem engem szeret, amíg ki nem derültek a dolgok. Az ilyen ember egy patkány, aki csak a saját far.kát szereti.

2019. márc. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

A ferfiak nagy resze nehezebben valik el mint a nok es nem a gyerek az oka. A legtobb pasi a szex miatt dug masik not. A szerencsetlen meg azt hiszi hogy mert orrba szajba kefelik akkor mar szerelmes is bele a pasi. Foleg ha az neha foglalkozik vele es meg is kerdezi hogy mi van vele. A pasik okosak! Hizelegnek a szeretonek es behulyitik csak hogy az meg mindent megadjon nekik. Aztan meg jon a nagy pofon hogy a pasi marpedig nem hagyja el a feleseget.

A nok viszont ha szeretot tartanak nagy reszuk elobb vagy utobb szerelmes lesz a pasiba ugyanis a legtobb no nem csak szexert megy felre hanem azert mert ki van ehezve a torodesre. Jon a nagy rozsaszinu kod es egy ketto el is valtak a ferjtol gyerek ide vagy oda, nem vacakolnak. Hogy aztan kesobb majd megbanjak, sanszos...de az mar mindegy.

2019. márc. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%

Az ilyen hazug, kétszínű pötsök mindennel etetik a szeretőt, amit az szívesen hall. Érzelmeket is hazudnak, a szeretőnek ugyanúgy, ahogy otthon a feleségnek is, de valójában magukon kívül nem szeretnek ők senkit. A gyerekre hivatkozni is szánalmas, mert egyrészt ha valaki nem tud felelősséget vállalni, annak nem kötelező gyereket sem csinálni, másrészt egy normális válás után is lehet közösen gyereket nevelni, már ha tényleg a gyerek érdekeit nézi mindkét szülő. (De a gyakorlat azt igazolja, hogy apának csak addig érdekes a gyerek, amíg az ő anyukáját d.gja. Amúgy csinál másikat egy másik nőnek, és utána már ott játssza tovább a jó apukát, az előző gyereket szépen elfelejtve.)

Hazugságban élni mindennél visszataszítóbb.


Az a kevés pasi, aki valóban beleszeret egy másik nőbe a felesége mellett, az rendszerint el is válik. Én csak azt nem értem, hogy miért természetes az, hogy a nő az beáldoz mindent a család oltárán (szüléskor a testét, a háztartás fenntartásáért a szabadidejét, anyaként az én-idejét, a pihenését, a nyugodt intim pillanatait - még wc-re sem tud elmenni nyugodtan, stb), a férfinek meg semmi más dolga, mint esetleg az anyagiak fenntartása (bár a nő ebbe is beleadja a részét, épp csak sehol nem fizetik meg úgy, mint egy pasit), azon túl viszont szinte az összes férfi egyetért abban, hogy ha módja van egy pasinak rá, akkor igenis rá kell mászni a friss húsra, amíg anyuci otthon mossa a büdös zokniját.


Ahogy egyre idősebb vagyok, egyre inkább oda lyukadok ki, hogy a pasik nem érdemelnek meg bennünket, nőket. Minden szempontból kihasználnak, addig vagyunk értékesek, amíg fiatalok és szépek vagyunk, de még akkor is ránk tudnak unni. Ők lehetnek pocakosak, kopaszodhatnak, nekik akkor is jár a legszebb, a legjobb csaj, de persze kell egy olyan nő is, aki otthon robotol helyettük, meg felneveli a selejtes genetikájuk továbbvivőjét.

Érzelmek? Felelősség? Ugyan már... Vagy ha már ezek nincsenek, akkor legalább őszinteség? Francokat. Nélkülünk egy életen át rántottán meg szendvicsen élnének, és minimum egy hétig hordanának egy zoknit, de mégis ők vezetik a világot. Mi meg h.lyék vagyunk, hogy hagyjuk...

2019. márc. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
16%
7-es: Ugyan már! Te meg vagy keseredve. Nőben ugyanúgy van megcsaló meg szemét mint férfiban. Nehogy már férfigyűlölő legyél itt a végén! És nem hízik el minden pasi es kopasz sem lesz.
2019. márc. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%

#7 vagyok.

Az a helyzet, hogy engem nem csaltak meg. Én hagytam el a gyerekeim apját, mert elegem lett a nihilből. Anno voltam 23 éves, hosszú combú liba, aki összejött egy 40 éves családapával. Még csak szerető sem lettem, ugyanis miattam kilépett a házasságából. Ő tényleg borított mindent, én meg hagytam...

Nem én vagyok az a típusú nő, akit elhagynak, meg becsapnak. Nem magam miatt érzek undort a pasikkal kapcsolatban. De talán pont emiatt, látom magam körül, hogy hogyan mennek a dolgok, és egyáltalán nem tetszik. Látom a nőket, akiknek nincs önbizalmuk, akik lábtörlő üzemmódban léteznek, és bármit elviselnek két jó szóért cserébe. Szeretőket másodrendű szerepben, meg feleségeket, átverve.


Nagyon kevés nő lép félre csak az újdonság kedvéért, vagy azért, hogy egy szebb testet ölelhessen. Egy nő ha félremegy, ott is a törődést, az odafigyelést keresi. Nem a nők kielégülésére épül a legősibb mesterség, a női orgazmus sok házasságban amúgy is csak mítosz.

Nem megkeseredett vagyok, csak hányok attól, ahogy a férfiak magyarázzák a hűtlenségüket, és biológiai, meg egyéb érveket sorakoztatnak fel a saját védelmükben, pedig csak a gerincük az, ami hiányzik.

2019. márc. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
56%
#8 vagyok. En is 40 vagyok, de eszembe nem jutna 23 éves nővel kezdeni. Ha nem lenne gyerekünk talán elválnék, pedig nincs szeretőm és nincs itthon veszekedés sem. Tök jól elvagyunk. Hogy akkor miért válnék el? Mert kiüresedett a kapcsolatunk. És miért tart vissza a gyerek? Most elképzelem ahogy egyedül élek egy lakásban, a gyerekem meg az anyjával egy másikban. A gyerek miatt úgyis folyton kapcsolatban lennénk, mert nem szeretnék lemondani a róla. Szóval akkor most miért is? Ja, hogy egy boldogabb kapcsolat reménye. Gyerekkel a hátam mögött, anyagilag megrendülve köszöntene rám a nagy szerelem? Mindennek megvan a maga ideje. Nem hiszem hogy van igazi újratervezés. De ha van is, azt csak korombelivel próbálnám meg.
2019. márc. 23. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!