Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy férfi sokszor beszél a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi sokszor beszél a gyerek, család, anyaság témáról a jelenlétemben, akkor lehet, h komoylan érdeklem?

Figyelt kérdés

Bár ő kijelentette nagy társaságban, hogy jelenleg nem akar párkapcsolatot, nem akarja még lekötni magát, de azt is mondta, h valamikor majd szeretne családot gyerekeket.

Azt látom rajta, h tetszem neki, sokszor megbámul, meg keresi a társaságom. Amikor kettesben beszélünk gyakran szóbahozza a család,gyerek témát. Arról beszél,ha majd gyerekei lesznek, akkor mit fog velük csinálni. Meg ugye tudja, hogy van egy macskám amelyiket én fogadtam örökbe, és sokszor mondja nekem, h én mintha az anyukája lennék a macskának, és mellettem biztos nagyon jó dolga lesz.

Tudom, h nem akar komoly kapcsolatot a fiú,és ez becsülendő, h nem játssza el, h felszedjen, hanem őszintén vállalja magát, ettől függetlenül olyan érzésem van, mintha komolyan érdekelném, gyakran érdeklődik a hogylétem felől, ha beteg vagyok,akkor őszintén aggódik értem, ami mondjuk más fiúkra nem jellemző, akik fel akarnak szedni.


2019. febr. 27. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Nekem az a benyomásom róla, hogy bár szeretne családot stb, meg nem érzi elerkezettnek a dolgot. Mivel fiunak nevezted, gondolom

Fiatalok vagytok. Tehát máris itt az ok, miért nem.

Biztosan erdeklodik irantad a megnyilvánulásai alapján. De lehet ő az a kategória, aki előbb barátságot, majd aztán kapcsolatot képzel el. Ritka manapság ez, de én ilyen típusnak látom ez a rövid beszámoló alapján. Lehet komolyan erdekled, igen. Később.

Esetleg nem

Tudnál vele erről beszélgetni? Értem, hogy nem akartad ezt említeni neki kérdésként, de úgy kapod a legjobb választ, ha szóba hozod a dolgot :)

2019. febr. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha komolyan érdekelnéd, akkor randira hívna és nem azt hangoztatná, hogy nem akar párkapcsolatot.
2019. febr. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem könnyű a szitu,mert ő olyan típus,aki nagyon ridegnek látszik elsőre és nem is akarja magát jó színben feltűntetni mások előtt, de belül nagyon jó szíve van,csak ezt elrejti,mert úgy könnyen sebezhetővé válik. Nekem viszont megnyílik, de ezt a kapcsolat témát nem akarom szóbahozni, mert nem akarom ezzel elijeszteni. Mert ő mondta, h semmit nem utál jobban annál, ha be akarják korlátozni.
2019. febr. 27. 18:38
 4/4 A kérdező kommentje:
#2 Munkatársak vagyunk, napi szinten találkozunk, ilyen esetben nem túl szerencsés rögtön randira hívni valakit, sokkal jobb neki is meg nekem is ha szép lassan alakulnak a dolgok.
2019. febr. 27. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!