Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lányok ti hogyan reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogyan reagálnátok arra, ha a barátotok csókolózott egy másik lánnyal egy párszor egy hétvégi házibulin? Ez szakitó ok lenne?

Figyelt kérdés

Szóval meghivtunk egy nagy baráti társaságot a nyaralónkba,s mivel húgom szervezte 3x annyi lány volt mint fiú.Az egyik lány köztudott, hogy mindenkire felizgul (akár fiú akár lány) s ha iszik akkor nagyon kancássá válik :D . Este beszélgettünk ,majd aztán kicsit tapizott. DE nem vetettem rá akkora ügyet,montam magamban csak részeg.Kihivott egy cigire,néztük a holdat,s miközben beszéltünk hirtelen lesmárolt.Ledöbbentem, de mondtam neki, hogy ne (előtte boroztunk s rumoztunk is).De mondtam neki ezt ne, neki s nekem is van valakim.Következő nap ittuk s ittuk a feleseket (előtte a srácokkal is sör-vodka kombóztunk) már nagyon jól éreztem magam.Beszélgettünk egymás kapcsolatáról,majd a szexről.De hirtelen megragadott s lesmárolt megint,most sajna engedtem neki... Majd megint probálzott akkor magára rántott,de akkor ellenkeztem,s valahogy véletlenül megharaptam :D pedig ő tovább ment volna.

DE a fő kérdésem az,hogy ti lányok hogyan reagálnátok ha elmondaná a barátotok ezt a sztorit nektek?

Szakitó ok lenne? :(

Kort-nemet is légyszi!



2019. márc. 24. 21:30
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom. Lehet,hogy lenne még olyan szituáció, hogy még orvosolható a helyzet. De mondjuk, mi van, ha ezen az engedékenységen felbuzdulva egyszer mégtovább megy?

Inkább szakítanék.

2019. márc. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Úgy érzem el kéne mondanom neki,mert nem tudnék ezzel együttélni.Szerintem nagy gerinctelenség lenne, ha úgy haladnék tovább mintha mise történt volna...
2019. márc. 24. 22:08
 13/29 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem add ki magadból, és akkor bízd rá a döntést.

Ne te cipeld, legalábbis ne cipeld tovább, most már majd ő dönt.

2019. márc. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
85%

Igen, gerinctelenség.


Remélem a barátnődre is rámozdul egy nőket dugó macho gyerek, aki ennyire nyomul rá majd valamelyik buliban... És remélem majd a barátnőd is enged majd piásan a tapizásnak és közeledésnek, nyomulásnak. De nem tehet majd róla, hiszen vodka sörözni fog.


A karma visszaadja úgy is, ha nem ebben a kapcsolatodban, majd egy másikban. ;)

Persze, hogy bűntudatod van, más szájába mászol aki mindenkivel lefekszik ha részeg, miközben otthon van a csajod. Mond el neki, és szakítsatok. Ne nézd tovább h*lyének.

2019. márc. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el neki.

A barátnőd jobbat érdemel nálad.

Igen, szakító ok erősen. Miért az ilyeneknek van barátnőjük?


Nesze, mosolygós szmájli: :)

2019. márc. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Én azt nem érte, hogy másnap (miután tudtad milyen a csaj) minek ittál vele? Miért beszélgetsz vele szexről? Csak adtad alá a lovat, gondolom élvezted a szitut. Úgyhogy hiába színészkedsz itt nekünk.

26N

2019. márc. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

Magyarázd már el, hogy ha tudtad milyen a csaj miért adtál neki második lehetőséget? Ráadásul témánál is voltatok. Gyakorlatilag te provokáltad. Az írásodból az derül ki számomra, hogy ha véletlenül nem harapod meg, és szakad meg a csók, te is benne lettél volna a folytatásban. Na én ezért szakítanék veled. A következő ilyen bulin tuti megdugod. Nem hogy a barátnődre másznál.

31/N

2019. márc. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Már kb. 10 ève ismerjük egymást. Gyerek korunk óta nagyon jóban vagyunk.Hugomnak S nekem is jó barátom.Emberileg nagyon aranyos s jóarc.Melepően sok mindenről lehet vele beszèlni.Gimiben is sokat táboroztunk együtt,illetve közös iskolai programokra jártunk.
2019. márc. 28. 17:51
 19/29 A kérdező kommentje:
Ezèrt beszèltem következő nap is vele,mert jó barátok vagyunk S leszünk is,ám mondtam neki ezt ne csinálja többet...
2019. márc. 28. 17:54
 20/29 anonim ***** válasza:
És barátnőddel beszéltél már? Vagy ez csak a "havercsaj" privilégiuma?
2019. márc. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!