Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lányok ti hogyan reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogyan reagálnátok arra, ha a barátotok csókolózott egy másik lánnyal egy párszor egy hétvégi házibulin? Ez szakitó ok lenne?

Figyelt kérdés

Szóval meghivtunk egy nagy baráti társaságot a nyaralónkba,s mivel húgom szervezte 3x annyi lány volt mint fiú.Az egyik lány köztudott, hogy mindenkire felizgul (akár fiú akár lány) s ha iszik akkor nagyon kancássá válik :D . Este beszélgettünk ,majd aztán kicsit tapizott. DE nem vetettem rá akkora ügyet,montam magamban csak részeg.Kihivott egy cigire,néztük a holdat,s miközben beszéltünk hirtelen lesmárolt.Ledöbbentem, de mondtam neki, hogy ne (előtte boroztunk s rumoztunk is).De mondtam neki ezt ne, neki s nekem is van valakim.Következő nap ittuk s ittuk a feleseket (előtte a srácokkal is sör-vodka kombóztunk) már nagyon jól éreztem magam.Beszélgettünk egymás kapcsolatáról,majd a szexről.De hirtelen megragadott s lesmárolt megint,most sajna engedtem neki... Majd megint probálzott akkor magára rántott,de akkor ellenkeztem,s valahogy véletlenül megharaptam :D pedig ő tovább ment volna.

DE a fő kérdésem az,hogy ti lányok hogyan reagálnátok ha elmondaná a barátotok ezt a sztorit nektek?

Szakitó ok lenne? :(

Kort-nemet is légyszi!



2019. márc. 24. 21:30
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
80%

Elmondani neki bezzeg már nincs ekkora pofád. :D

Ne te legyél már az ártatlan, úgy adtad alá a lovat, hogy csak na. Megérdemled, hogy kidobjanak.

2019. márc. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Nem, mèg nem beszèltünk...Csak mesengeren,S ezt nem ott akarom megbeszèlni.Neki 2 zh-ja volt,nekem meg előadásom van holnap amire kèszülnöm kell,S a tetjèbe ő nem is Budapesti.De igen tervezek beszèlni vele erről.
2019. márc. 28. 21:48
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

"jóarc, barát"

Aha, nekem az nem barát, aki részegen rámmozdul, tudván, hogy kapcsolatban élek.

Szerintem a barátnőd vagy dob, vagy azt mondja, szakíts meg a csajjal minden kapcsolatot.

2019. márc. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Én a barátnőd helyében tuti szakítanék veled. Meg is érdemelnéd.
2019. márc. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon "jó arc" lehet a csaj ha rád mászik úgy hogy tudja van barátnőd... A helyedben ezt újragondolnám. Hiába ismered régóta, mégse ismered azért annyira.

Az meg egy dolog hogy mindenről lehet vele beszélgetni, de ha szexuális dolgokról dumcsiztok azt attól még tekintheti "meghívásnak". Talán máskor ne legyél vele ennyire közvetlen.

2019. márc. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

Ha hiszitek ha nem, én lepődtem ma meg jobban.Elmondtam neki,erre nem, hogy mérges volt, hanem elmondott egy korábbi sztorit, hogy őt is elkezdte egy srác lesmárolni egy buliban,s engedte neki egy kicsit,mert zenész srác volt s nagyon bejött neki a stílusa.Ez még Decemberben volt.Le is akarta fektetn,de nem engedte neki...

Mindegy a végén mindkettőnknek megkönnyebült a szíve,s megegyeztünk, hogy több időt töltünk együtt,s a jövőben vigyázunk az ilyen esetekkel.

2019. ápr. 2. 21:18
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Jól egymásra találtatok ;)
2019. ápr. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
0%

Nem lenne nálam szakitó ok. Én is szoktam buliban más srácokkal csókolózni.

23/l

2019. ápr. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
80%
Ezzel csak az a gond hogy mindketten egy váló okot provokáltatok ki. mi ugyan 6 éve vagyunk együtt, már 4 éve nem csaltam meg, de a mai napig nincs meg a bizalom... Szóval hajrá
2019. máj. 22. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!