Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy lánnyal akivel egy hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánnyal akivel egy hónapja beszélgetek FB-n, elmentem vele egy afterpartyra és végül egy másik csávóval csókolózott részegen?

Figyelt kérdés

Szóval egy hónapja összeismerkedtem egy lánnyal,tegnap találkoztunk is az afterparty előtt,jól elbeszélgettünk,szemmel láthatóan én is szimpatikus volt neki,elkezdődött a buli,táncoltunk és egy-két óra múlva kezdett odajönni egy osztálytársa aki eleinte mellettünk táncolt. Aztán elmentünk még piáért,a csaj szemmel láthatóan a kevés piától is csontrészeg lett,a tömegben el is vesztettem őt visszafelé menet és amire egy-két perc múlva megtaláltam már a csávóval táncolt.

Jó "haveroknak" tűntek már a buli előtt is,poénkodtak egymással,gondoltam nem kezdek el féltékenykedni rögtön,mellettük táncoltam egyenlőre. Erre 10 perc után a srác már a derekát fogta a csajnak,ami már eléggé elkezdett zavarni és egyszer csak lesmárolta a lányt. Én meg ott táncoltam mellettük és ledöbbentem. Szóltam neki,hogy én akkor most megyek haza a francba,a csaj magánál se volt,állítólag azt se tudta,hogy mi történt aztán meg már kint nagyon szégyellte magát,motyogott hogy sajnálja meg majd megbeszéljük..

Egyáltalán nem az a bulizós p.csa típus,normális,visszafogott és erre egy ilyen megtörténik.

Mit csináljak,ha rám ír és elkezd könyörögni,bocsánatot kérni stb.? Mennyire tudnátok egy ilyet elnézni,ha első randin (szórakozóhelyen) rászáll egy másik srác seggrészegen és ez lesz belőle? Mennyire van egyáltalán tudatában ilyenkor,hogy mit csinál? mármint a lány.. 18/F



2012. dec. 16. 14:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Dehogy fog az már könyörögni, meg bocsánatot kérni... Még ő fog puffogni, ha felhozod, figyeld meg!
2012. dec. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Patrik24 ***** válasza:
"Egyáltalán nem az a bulizós p.csa típus,normális,visszafogott és erre egy ilyen megtörténik." Te nem érzed az ellentmondást ebben a mondatban? Ha ez előfordul akkor a személy ilyen még ha nem is akarod meglátni.
2012. dec. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%
Te nem léptél, nem várhatod el, hogy várjon rád. Elcseszted. Én a csaj helyébe nem is keresnélek, mert minek? Jól tette hogy jól érezte magát
2012. dec. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ezek ilyenek, aranyosnak, cukinak tűnnek aztán ugyanolyan r*bancok mint a szolis, beképzelt plázacicák. Ne vedd komolyan, tedd neki a szépet, használd ki aztán hagyd el.
2012. dec. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
3-as: mégis mit kellett volna lépnem? A srácot nem verhetem meg a tánctér közepén,azért közbe szóltam,hogy most mégis mi történik és egy idő múlva elmentem. Még akartam kötekedni egy kicsit,de volt vagy két haverja,nem volt kedvem hozzá.. Meg ráadásul most mire fel,ha először láttam a lányt? Nem tudom te mit lépnél egy ilyen helyzetben. Az egész kommented csak egy gúnyolódás.
2012. dec. 16. 14:59
 6/12 Patrik24 ***** válasza:
Te meg minek reagálsz egy gúnyolódásra?:D Tedd azt amit a 4es mondott.
2012. dec. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
Ha ez neked gúnyolódás, akkor látszik, hogy még nem vagy férfi. És igen, nyilván egy férfi válaszára kell hallgatni, aki kb. ugyanannyira fatökű, mint te, semmit sem ért a lányokhoz, de azért osztogatja az idóta tanácsaid. Gratulálok. Ne csodálkozz, hogy így sosem lesz bnőd
2012. dec. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Patrik24 ***** válasza:
7es nem gondolom, hogy első randin smárolni kéne. Amúgy meg azt is hülyeségnek tartom, hogy egy hónap után találkoztok csak élőben. Mire vártatok?
2012. dec. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ennyit erről, ezek után nem kell őt keresned és szerintem ő sem fog téged keresni.
2012. dec. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Őőőőőőőőőőőőőőőőő... Khhhhmmm... Arra nem gondoltál, hogy azért épp egy végzős afteren találkoztatok (gondolom az volt), hogy féltékennyé tegye az egyik kis pötsch osztálytársát/évfolyamtársát?
2012. dec. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!