Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van olyan, hogy nem derül ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy nem derül ki egy viszony/megcsalas?

Figyelt kérdés
Nincs párom, nem vagyok szereti sem hasonló. Csak ezen elgobdolkoztam... Vajon vannak olyan félre lépések, amik nem derülnek ki? Hanem időben lezarjak a felek, szerintem majdnem lehetetlen hónapokig titkolni ilyesmit.
2019. márc. 27. 20:27
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Egyetlen alkalmat azért könnyebb is titkolni, mint sokat. :/
2019. ápr. 19. 22:26
 12/16 anonim ***** válasza:
1x volt válságban a kapcaolatom , akkor ugyanazzal a nővel 2x csaltam meg. Sosem derült ki. De szerintem tudja , de azt is hogy azért mert nem kaptam meg amit szerettem volna és könyörögtem is a változtatás miatt, de nem volr hajlandó. Az eset után bűntudatom volt. Kedvesebb lettem ezért vele , amivel ugyanígy reagált. Helyre jött a kapcsolatunk. Nem beszélünk arról a pár hétről. Mondhatnám nem tudja , de gondolom sejti nem aludtam otthon. Úgy fogalmaznék órülök hogy így alakult.
2019. jún. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Van. Kellő távolság, nincs közös ismerős, és alapjáraton mindkét félnek érdeke fűződik arról,hogy hallgasson..
2019. jún. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Igen az utolsóhoz csatlakozom, előtte írtam a sztorik. Nállam is a csajnak is volt kapcsolata. Ergó mindketten jobban járunk ha kussban vagyunk.
2019. jún. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Persze hogy van olyan , nem derul ki nyilvánosságra de a feleseg tudja!!!!
2019. aug. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A legtöbb megcsalás nem derül ki.


És nem csak a férfiak, de a nők is egész ügyesek ebben


Nézz csak meg egy konferenciát, céges csapatépitőt. Középkorú emberek, 90% családos, de több száz-ezer km-re otthonról. Mindig vannak párocskák, de a lebukás esélye 0.

2019. aug. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!