Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A páromat már egyszer megtalál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromat már egyszer megtaláltam egy társkereső oldalon ( belenéztem a telefonjába és lebukott ), azóta letörölte magát és mondta, hogy megváltozik (? )

Figyelt kérdés

Ennek már 4 hónapja, én viszont azóta is rettegek, hogy újra megteszi. Mit tegyek?

19/L



2018. ápr. 23. 23:48
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Növessz agyat es onbecsulest.
2018. ápr. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Süss palacsintát
2018. ápr. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Süthetsz nekem is de gluténmentes legyen.
2018. ápr. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
21%
Amúgy szerintem szavazz a fideszre mert jönnek a migránsok és elveszik a munkát
2018. ápr. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Beszélgessél vele, hogy miért regisztrált. Nem vagy neki elég, vagy esetleg tényleg csak beszélgetni akar másokkal is.
2018. ápr. 24. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Aki menni akar, arra rá kell adni a kabátot.
2018. ápr. 24. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
19%
Tudja-e, hogy barátodként tekintesz rá? Volt-e szó a jövőtökről? Ezt így elég nehéz ennyiből kideríteni. Amúgy sanszos, hogy rajta van sajnos. Ennek nem biztos, hogy Te vagy az oka, egyszerűen nem szeretne elköteleződni, megállapodni, vagy "csak" keresi, hogy mikor cserélhet le Téged jobbra. De nem szeretnék vészmadár lenni, remélem semmi ilyen nincs!
2018. ápr. 24. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%
19 éves vagy és ezen rettegsz? Na ne. Dobd ki a francba aztán éljél, szórakozz, előtted az élet. Majd jönni fog az igazi. Ne pazarold a legszebb éveid arra hogy "rettegsz" egy idióta barom miatt.
2018. ápr. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
74%

Nem szeret téged. Csak elvan veled. Szakíts.

Láttam, nem tippelek.

2018. ápr. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!