Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha egy kapcsolatban az elejétő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy kapcsolatban az elejétől kezdve van megcsalás, van szerelem a csaló részéről?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 18. 18:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

A pc jegyében már mindenből annyi fajta van, hogy ha nem rágjátok egymás szájába még kapcsolat előtt, hogy mit akartok, mint egy dedósnak, akkor egy szavatok sem lehet utána. Volt arról szó, hogy te mono, ő meg poli? Lehet, hogy szeret, a franc tudja, de az is 100%, hogy nem úgy, ahogy azt te elvártad volna. Inkább az a kérdés, hogy mész vagy maradsz, feltéve, ha a kérdés nem elméleti.

32/f

2019. ápr. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%
Lehet :-))))
2019. ápr. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Várom a további válaszokat is!
2019. ápr. 18. 19:01
 4/14 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
77%
Én ebben nem hiszek, hogy egy csaló szereti a megcsaltat. Egy kapcsolat legintimebb része a szex és ezt kizárólag azzal a partnerrel a legjobb, legizgatóbb művelni, akivel kölcsönösen szeretik egymást a felek. Nem tudom megérteni a poligámokat.
2019. ápr. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
Én meg tudom érteni a poligámokat, de a ragaszkodás, szerelem az biztos, hogy nem úgy működik náluk, mint a monogám embereknél. Aki képes fájdalmat okozni a párjának, és ezt teljességgel figyelmen kívül hagyni, az valójában nem csak, hogy nem szereti, de nem is tiszteli és őszintén telibefossa a másik vágyait és érzéseit. Semmi baj nincs ezzel - szerintem - amennyiben mindkét fél önként vállalta a helyzetet, csakhogy akkor ezt nem nevezzük megcsalásnak, hanem nyitott kapcsolat, swinger klub, poliamoria, tudomisén milyen neveket aggatnak rá a mai fiatalok. A megcsalás definíciójában benne van, hogy leszarod a másiknak mekkora fájdalmat okozol, és ez márpedig biztos, hogy nem a valódi, őszinte szerelem jele.
2019. ápr. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerelem, az persze! DE tisztelet, szeretet, megbecsülés, felelősségvállalás?!? Ja ezek már nem részei egy kapcsolatnak, csak a megcsalás...
2019. ápr. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
52%
Nincs!
2019. ápr. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
64%
Nem valoszinu.
2019. ápr. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Egy poligám beállítottságúnál egyik nem zárja ki a másikat.Ilyen vagyok én is.

Egy monogámnál már egy tekintet is lehet "megcsalás"...

Na ezzel ki lehetne zavarni a világból!

2019. ápr. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 eugen1980 válasza:
Alapvetően nem jellemző, de nem lehet kizárni.
2019. ápr. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!