Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A szerelem nem válogat. De az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelem nem válogat. De az ember dönthet?

Figyelt kérdés

Van egy nő, aki tönkre tett egy családot kíméletlenül. Összejött az apával, aki szintén nem különb a nőnél.


Megkérdeztem a nőt, hogy nincs bűntudata amiatt, hogy közrejátszott egy család széthullásában, hogy két gyermeket szakított el a szüleitől, mert a család minden tagja elment ahova tudott, az apa meg vígan él a családjára fittyet hányva?

És a válasza ledöbbentett... Azt mondta, hogy egyáltalán nincs bűntudata, mert szeretik egymást és a szerelem nem válogat... Még ő nézett engem hülyének, hogy ilyent mertem kérdezni. Erre nem tudtam mit mondani, ott hagytam. Szerettem volna válaszolni, de nem tudtam mit mondhattam volna hirtelen, így a következő találkozásunkkor szeretném megejteni, mert nem tudok közömbösen állni egy ilyen helyzettel szemben... A nő 33 éves, a férfi pedig 60. Úgy gondolom, hogy ha valaki felnőtt létére csak úgy, meggondolás nélkül megy a szerelem után, bele sem gondolva a következményekbe, amely másokat érint, akkor az az ember megrekedt egy 15 éves kislány érzelmi intelliganciájának a szintjén. A szerelem nem válogat, de az embernek ésszel kell döntéseket hoznia.


Valahogyan ezt szeretném ütősen elmondani, hogy legyen súlya... Tudnátok ebben segíteni? A véleményeteket is megköszönném.



2019. febr. 14. 11:46
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
33? 60???? Atyasagos isten! Egy biztos, esze nincs az ismerosodnek, de gyomra annál inkabb
2019. febr. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
35%

Ez durva. Nem ők, hanem te kérdező. Milyen alapon játszod a bírót más emberek felett? Honnan tudod, h nem megfontolt Döntés volt, mint a 60 éves férfi részéről, mint a 33 éves nő részéről? Honnan látsz bele más emberek gondolataiba, életébe, döntéseibe? Honnan tudod mennyit gondolkoztak ezen külön-külön, és együtt, h meg merjék ezt lépni?

Honnan tudod, h nem jó döntés volt? Mindenki számára. A most sajnált otthagyott emberek számára is.


A te döntéseidért te felelsz, te számolsz el. Más emberek személyes éltében való döntésikért meg ők. Ennyi, nem több.

2019. febr. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
50%

Ne haragudj, de mit vártál? Azt, hogy mosolyogva közli, hogy igen, tényleg egy utolsó ribi, akinek semmi se szent?

Persze, hogy azt mondja, ami alapján ő ártatlannak tűnik.

A mai libák ilyenek. Az zavarja, ha a pasi az anyjával él, de ha a feleségével, az nem. Amikor kiderül, hogy nős, akkor nem tud az érzelmeknek parancsolni. De ha kiderül, hogy csóró, akkor igen.

N

2019. febr. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
72%

Majd visszakapja, ne aggódj!

ilyen szerelmeket k€t indokkal tudok elfogadnj vagy legalábbis beemelni

1.kihült telhesen a kapcsolat , így be tudott furakodni egy harmadik.

2.nagy a gyerek/ek, nincs kvázi gyerektartási/ látogatási kötelezettség.


Bár most eszembe jutott egy hapsi, az is otthagyta a családját egy picháért, mert akkkora a szerelem....és a pasi van vagy 160 cm, köpcös, még jók€pünek se mondanám

Ott mindenkit sajnálok,de a csajnak minek kellett tényleg egy ilyen bétahímmel kezdeni, az rejtély.

2019. febr. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
47%
Ezeket a kérdéseket az apának kellene inkább feltenni szerintem. Bár, ha az egész viszonylag korrekten történt, tehát apu szerelmes lett, közölte a családdal, beadta a vàlási papírokat, és csak utána jöttek össze. Akkor még próbálta a őszinteségét is tartani. Amúgy pedig a szerelem nem kérdezi, hogy házasságban vagy, esetleg kapcsolatban. Az megtörténik, ha akarod, ha nem.
2019. febr. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
66%
Őszintén? Szerintem felesleges. Egy olyan primitív ösztönlény, aki vakon megy az érzelmei után és ilyen lazán hárítja magáról a felelősséget a döntéseiért, az úgyse fogja soha belátni, hogy igazad van. Az ilyennek nincs se önismerete, se lelkismerete és tényleg azt hiszi, hogy a szerelem bármire is indok vagy kifogás, szóval csak borsót hánynál a falra, komolyan.
2019. febr. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Kedves 2. válaszoló. Okkal tettem fel a kérdést, mert nagyon közeli kapcsolatban állok a családdal, 15 éve minden karácsonyt, szilvesztert szabadságot és rengeteg szabadidőt töltöttem velük. Nem akartam ennél több részletet elmondani, de hidd el, egyáltalán egyikőjük részéről sem volt ez megfontolt döntés. A férfiról ezzel a kapcsolattal együtt kiderült, hogy nem ez az első félrelépése, mikor a felesége első gyermeküket szülte már akkor is 18 éves k*rvákkal volt munkaidő alatt. Rengeteg gyomorforgató dolog derült ki, nem akarom leírni, de hidd el, az a férfi telhetetlen a szex terén és egész életében ez irányította, előrébb helyezi a családjánál, a gyermekeinél, a barátainál.


Jó okom van arra, hogy beszéljek azzal a nővel, de nem írhatok le mindent.

2019. febr. 14. 12:04
 8/26 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem már ott beteg a dolog, hogy 60 évesen valakinek kicsi gyerekei vannak. Majd ennek a nőnek is csinál párat és megy tovább. Ha eddig ilyen k-.rvapecér volt, miért lepett ez meg bárkit is?
2019. febr. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
39%

"Úgy gondolom, hogy ha valaki felnőtt létére csak úgy, meggondolás nélkül megy a szerelem után, bele sem gondolva a következményekbe..."


Ezt inkább a 60 éves papának tedd fel. Ó volt házas és senki nem kényszerítette.


Nekem sem lenne lelkiismetetfurdalasom. Aki menni akar, az megy. Max nem velem, hanem mással.

2019. febr. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Ó, most olvasom, eddig is csalta a nejét a pasi. Felesleges a nőnek bármit is mondani. A pasi egy visszaeső himringyo.
2019. febr. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!