Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom állandóan az exével...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

77Estike kérdése:

A barátom állandóan az exével lóg. Állítólag nagyon jó barátok. Mit tegyek hogy ne legyek féltékeny?

Figyelt kérdés

Hetente többször elmennek sörözni az éjszakai telefonok és sms-ek sem maradnak el. Rólam nem tud az ex. Amikor felhoztam hogy zavar a dolog sértődés lett belőle és kiselőadás a bizalomról. Szükségem van tanácsra: Hogyan kezeljem a dolgot.

40+


2015. júl. 28. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Ferfi vagy vagy no? En egyszeruen odamennek harmadiknak es brmutatkoznrk, hogy en vagyok Feri uj baratnoje. Te meg az ex. Jarok mma-ra es neha kimarad egy edzes. Ugy hianyzik, hogy megverjek es fojtogassak masokat orakig. Szerezem nezni, ahogy szenved a masik. Utana megsimitanam az ex arcat es azt mondanam: " Milyen csinos pofikad van... Remeljuk , az is marad..."

Neha elhivnam oket erdobe is. Nem vagyok feltekeny, egyszeruen nrm szeretem, ha a felsegteruletemre mas be akar tolakodni. " Rendszereto vagyok." N

2015. júl. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocs lemaradt. A pár női tagja vagyok.
2015. júl. 28. 16:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Még nincs túl az exén. Nem vagyok híve az ilyen válaszút elé állításos megoldásoknak, de itt csak ezt tudom tanácsolni. Ha veled akar maradni, zárja ezt le, szakítani drasztikusan lehet igazán, elvágva a szálakat. Ha még erre nem képes, lépj tovább, keress magadnak olyan párt, aki készen áll egy új kapcsolatra.
2015. júl. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha a párod ennyire nincs rád tekintettel, az nem jó. más barátságban maradni és időnként összefutni, és megint más heti több estét együtt tölteni, pláne éjjel telefonálgatni. mi lehet az, amit nem tudtak a sörözés mellett megbeszélni és nem várhat másnapig? ez szerintem nem normális, nekem nem férne bele. álságos a bizalomról tartott kioktatása is ilyen körülmények között.
2015. júl. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Együtt vagytok még? Amúgy nem a bizalomról kellene kiselőadást tartani mert ez nem bizalom kérdése hanem egyszerűen van amit nem ILLIK megtenni a párunkkal. Nevezetesen hogy lehet az hogy nem tud rólad? Továbbá ha párja van valakinek nem telefonálgat éjszaka stb stb Ez nem bizalomról szól hanem tiszteletről. Tehát megtisztelem azzal a páromat hogy ilyeneket nem csinálok.
2016. nov. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!