Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a barátom. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a barátom. Mit tegyek? Hogy álljak bosszút ezért? Tönkre akarom tenni öt azzal együtt akivel lefeküdt. Ti mit tennétek? 23l

Figyelt kérdés
Ismerem a lányt akivel megcsalt kollegam.
2019. ápr. 27. 20:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
81%

Hogy írhattok ekkora közhelyeket? ? Egy megcsalást hogy lehet úgy kezelni, hogy "engedd el " ??

Kérdező természetesen nem buzditanálak bosszúállásra, ezzel csak nevetségessé tennéd magad. Akik nevetsegesek azok ők! Legyél erkölcsileg fölényben.

Van esetleg valami, ami a volt barátodnak fontos volt? Esetleg érzékeny a témában?

Talán ha megtalálnád az achilles sarkát a pasasnak, nagyon finoman oda lehetne neki szúrni!

2019. ápr. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha megcsalta, akkor nem szereti és nem is érdekli a párja, ilyen esetben, hogy tudsz bosszút állnirajta és fájdalmat okozni neki?


De ettől függetlenül ha a csaj a kollégád szégyenítsd meg bent a melóhelyen a többiek előtt, és vágd oda neki ezt:

Anyukám mindig arra tanított, hogy a megúnt játékaimat adjam oda a rászorulóknak :)

2019. ápr. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
89%
A 11-esnek van igaza! Én annó ignoráltam a hűtlen tetvet, de csak emésztett, hogy következmények nélkül megúszta. Aztán pér év múlva bosszút álltam. Nagyon csúnyán és nagyon gonosz voltam. Nem bántam meg, sőt! Életem legjobb döntése volt. Nem leszel attól kevesebb, hogy visszavágsz annak, aki belédrúgott.
2019. ápr. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 mellanka ***** válasza:
24%

Hat ne haragudj, de nem csodalom, hogy elmenekult toled. Ebbol a kiirasodbol erzodik, hogy agresszivan kezeled a konfliktusokat, amitol menekulnek a pasik. Ezt tanuld meg eloszor kezelni.

A bosszuallas pedig a szappanopera kategoria. Magadat jaratod le vele. Becsuld meg annyira magad, hogy egyszer jol elkuldod melegebb helyre, aztan korona megigazit, mosoly fel, es elsetalsz.

2019. ápr. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
59%

Hát azt mondják az a legjobb bosszú ha látja hogy te boldog vagy.


Na de ilyen helyzetbe azert csak jól esik alápakolni.


En megtettem,

de semmire sem mentem vele.

Jól nevetett, engem meg majd megevett az ideg.


Te se tedd.

Mert lehet, hogy hü...ét csinálsz magadból.

Elmondja a haverjainak es nagyon kiröhögnek.

Vissza bosszúlja amikor nem számitasz ra.


Szoval te jól nem járhatsz.


Amig a bosszún töröd a fejed, emészted magad, ő jól elvan

2019. ápr. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Némi kötél, öngyújtó, üvegből készült vékony kémcső, kalapács, asztal (vagy egyéb kemény alátét). A többit a fantáziádra bízom.
2019. ápr. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

13:as,megkerdezhetem,mit tettel,hogy bosszultad meg?


Amugy hiaba irjatok,okoskodtok,aki nem elte at,nem tudja milyen fajdalom,kihozza az allatot az emberbol...

2019. ápr. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
A válaszokból ítélve, jobb ha az ember csak tárgynak tekinti a nőket. Képesek egy kanál vízben ölni a semmiért.
2019. ápr. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Én nem bosszultam meg, pedig 25 év házasság után tette velem ez azt aljasságot a férjem, az albérlőnkkel, aki elég szépen profitált abból a helyzetből, hogy szerető volt. Ez nem volt elég neki, annyira féltékeny volt rám, hogy egy Párizsi útjuk után összevesztek és "segítő szándékkal" emailben tájékoztatott a r.banc, hogy a férjem kettős életet él. Tehát a szerető állt bosszút a férjemen, mert nem bírta elviselni, hogy nem vált el.

Egy kis magánnyomozás után a ri.bancot felvilágosítottam, hogy a férjem le akarta cserélni egy másik szeretőre (éppen keresgélte az utódját a társkeresőn, friss regisztrációkat találtam). A nagy pofáját rögtön befogta amikor elküldtem a bizonyítékokat. Mint írtam én nem álltam bosszút senkin, viszont ismerem a férjem gyenge pontját és mivel igencsak szereti a pénzt, viszem a fél vagyonát és egy örökre elveszített engem. Az élet úgy is visszaadja mindkettőjüknek, ebben biztos vagyok. Dühös voltam és mérhetetlen fájdalmat, megalázottságot éltem meg, de nem akartam aljas lenni, mint ők. Most már újra tudok mosolyogni és nevetni úgy mint régen. Ez a legfontosabb.

A bosszú csak pillanatnyi örömöt nyújt és mérgezi a lelkedet, nem egészséges.

Az, hogy keresztül nézel rajta és látja, hogy te nélküle is boldog vagy, az sokkal jobban fáj neki, hidd el.

2019. ápr. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
A legnagyobb probléma az, hogy még a barátodnak nevezed. Ezen változtass. Dühöngj egy sort és inkább menj el konditerembe vagy futni, ezzel kösd le az energiáid és így bosszúállás nélkül is túl leszel rajta egy idő után (amit ráadásul hasznosan töltesz).
2019. ápr. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!