Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nők! Léptetek már úgy félre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Léptetek már úgy félre, hogy alapjában véve rendben volt a kapcsolatotok, de a másik férfi nagyon vonzó volt és nem tudtátok kihagyni?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 30. 14:16
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Nem fogok ezek összeveszni.
2019. ápr. 30. 14:46
 12/31 anonim ***** válasza:
86%
Miért, tán nem döntés?? rengeteg embernek lenne rá alkalma, mégis megszólal a lelkiismerete, avgy eszébe jut a felesége, családja! Ja de ha neked nincs olyan, sajnállak. Mondom, kivétel ez alól a szexmániásak, mert az egy betegség, hogy nem tud ellenállni, már elfogadottan is kimutatták, azt viszont kezelni kell, mert BETEGSÉG!
2019. ápr. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
84%

Nem, mert valóban döntés kérdése. Ha elhatározom, hogy nem lépek félre, akkor nem lépek félre. Nem maradok az illetővel kettesben, nem megyek fel a lakására, nem tolom le a bugyimat, nem szexelek vele. Nem bonyolult dolog.

Ha pedig úgy érezném, hogy az illetővel sokkal jobb kapcsolatom lehetne, mint párommal, akkor szakítanék, nem elhagynám a gerincem. De ahhoz a vonzalom bőven kevés.

2019. ápr. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

"azt viszont kezelni kell, mert BETEGSÉG!"


Nem is látszik, hogy csaltak már meg, dehogy. :D

Látom az agyadra ment teljesen.

2019. ápr. 30. 15:06
 15/31 anonim ***** válasza:
76%

Ha ostoba vagy, legalább ne hangoztasd!


[link]


[link]

2019. ápr. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

Az, hogy valaki félrelép, nem szexfüggőség.

Részemről a téma lezárva, további válaszok jöhetnek a kérdésre válaszolva.

2019. ápr. 30. 15:16
 17/31 anonim ***** válasza:
72%

Van még olyan dolog a világon hogy becsület és hűség! Az már más kérdés hogy sok ember nem ismeri ezt a két fogalmat!


De Ahogy hallottam haveroktol, ismerősöktöl és ahogy olvastam a neten mert én is kiváncsi lettem erre az a tapasztalatom hogy a nők általában akkor csalja meg a párját mikor az teljesen letolja, vagy érzelmileg nem figyel oda rá


És férfi vagyok szoval (a férfiaknál általában ez a ráta nagyobb hogy azert csalja meg a párját mert az a nő nagyon szexi volt stb) és ha valakivel minden klapol, azaz érzelmileg és szexualisan is szeretem őt akkor még csak a gondolatomban sincs bent hogy megcsaljam!!!


Gondolom ez a nőkre kétszer igaz!

2019. ápr. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
92%
Persze, hogy nem feltétlenül szexfüggőség önmagában az, ha valaki félrelép. Döntés. Csak akkor függőség, ha tényleg KÉPTELEN ellenállni. AZ betegség.
2019. ápr. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
24%
Alapjábsn rendben volt a tizenéves kapcsolatom,sosem csaltam meg a párom,nem is gondoltam ilyenre,nem kerestem a lehetőséget és hárítottam a közeledést. Aztán jött egy pasi és elvesztem. Persze,mondhattam vola nemet,büszke lehettem volna magamra,de "az érzelem nem döntés kérdése". Pár hónapig tartott,és nem bántam meg. Ettől még nem érzem magam alávaló ösztönlénynek.
2019. ápr. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Jaj, legalább ne lépne be több felhasználóról:D
2019. ápr. 30. 15:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!