Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nők! Léptetek már úgy félre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Léptetek már úgy félre, hogy alapjában véve rendben volt a kapcsolatotok, de a másik férfi nagyon vonzó volt és nem tudtátok kihagyni?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 30. 14:16
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
72%

"Pár hónapig tartott,és nem bántam meg. Ettől még nem érzem magam alávaló ösztönlénynek."


És az ilyen hogy működik, most komolyan? Leszo.pod, megdugatod magad azzal akit megkívántál, és utána hazamész a "párodhoz", mintha mi sem történt volna, ölelgeted, csókolgatod, hazudozol?? Hát ha ettől nem hányod el magad, akkor bizony egy ösztönylény vagy. De legalábbis nincs lelkiismereted. Hogy tud az ilyen ember tükörbe nézni?

2019. ápr. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
14%
Eszt csinálja mind, büdös kuurvak egytol egyig
2019. ápr. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 Fruzs33 ***** válasza:
60%

#24

Attól még,hogy nőgyülölő vagy,nem kell rávetned általánosan mindenkire a nyamvadt véleményedet!

2019. ápr. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
85%
Ez úgy működik, hogy elkülöníted a szexet az érzelmektől. Szexelsz olyannal akit megkívántál, de a partnered a párod. Ezt kár túldimenzionalni. 27/N
2019. ápr. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
45%
19-es vagyok,23-as,Neked szánom,és akik zöld pacsiztak Téged. Nem,nem így tórtént. A hosszú kapcsolatomban nehéz időszakunk volt,lelkileg eléggé instabil voltam. Nem mentem egyiktől a másikig,a párommal szünetelt a szex. Bár Te "bölcsen" bizonyára sosem tennél ilyet. És olvashattad: egy esetről beszélek,és negyvenes nő vagyok,nem 20 éves.
2019. ápr. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
85%
Most lehet hogy ezt sokan nem fogják elfogadni vagy elismerni de az ember maga nem fix kapcsolatra van "teremtve"
2019. ápr. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

Van hogy megnézek az utcán jó pasikat ha elmegy mellettem, de a pasik is megnézik a csajok seggét mellét.

De ennyi, arra nem vinne már rá a lélek, hogy megcsaljam a párom.

2019. ápr. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
55%

Kíváncsi lennék a válaszolók korára és arra,hogy mennyi ideig tartott a leghosszabb kapcsolatuk.


Biztos azt mondjátok,hogy ennek nincs jelentősége, de igen, van jelentősége. Teljesen másképp' láttam a magánéletemet 20 évesen szerelemtől lángolóan pár hónapos kapcsolatban, mint most, 40 évesen, tizenéve geyüttélve, ezer nehézséggel mögöttünk.

2019. máj. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
69%
Igen, 5 hónapig bírtam és utána beadtam a pasinak a derekamat. Vele volt a legjobb szex amiben részem volt, végül pedig összejöttünk :)
2019. máj. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
36%
Igen,bár nekem nem volt rendben a kapcsolatom, de ha rendben lett volna őt akkor se hagytam volna ki.
2019. jún. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!