Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miert van az, h ha elhagynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az, h ha elhagynak egy másik v. kiert, és utána én szeretnek ártani annak aki ezt tette, akkor mindenki ellenzi. Miert jó hagyni, h hülyének néznek? Mindenki csak azt mondja, h “engedd el”, “ne foglalkozz vele”, “nem éri meg”, stb.

Figyelt kérdés
Miert lett ilyen a világ? Miert mindenki ilyen emberséges meg lojális? Miert nincs következménye az ilyen huzasoknak?

2019. máj. 3. 22:28
 1/8 Rockarc ***** válasza:
64%

Talan azert, mert rombolja a szemelyiseget? Tegyuk fel kiutod 3 fogat, akkor onnantol oke? Az nem zavar, hogy fizikailag bantalmaztal egy embert? Nem sok minden fog megkulonboztetni a csikos pizsmamasoktol. Ma az inditek, te nem a telefonjat akartad ellopni, de attol meg bantalmaztad. Ezert mondjak, hogy nem eri meg.


43F

2019. máj. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Azért mondom ezt, mert szinte biztos, hogy nem neki(k) ártasz, csak saját magad járatod le. Jön majd az ítélet, hogy lám-lám, nem is csoda, ha lecserélt egy normálisra.


Ennél sokkal jobb, ha emelt fővel xarsz rájuk. Ebben az esetben elég büntetés lesz, ha látja, hogy nélküle is jól érzed magad, nem ér annyit, hogy vergődj.

2019. máj. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Mert az árulásért halálbüntetés járna "tradicionálisan" viszont társadalmunk jelen keretei között ez ugye nem foganatosítható. Akkor meg minek ilyen kis hülye piti bosszúcskákba bonyolódni, ha a másik úgyis szarik rá magasról. Csak magad teszed nevetségessé vele azon felül, hogy felszarvaztak.

32/f

2019. máj. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%

De hát ezzel magadnak teszed a legjobbat. Ha a múlt sérelmein élsz, attól csak rosszabb lenne. Ha viszont továbblépsz, és egy új élet megteremtésén ügyködsz, akkor vam csak esélyed a boldog életre.


Mi a boldogság? Leginkább a természetes szükségleteink menedzselése, hosszú és rövidtávon egyaránt.

Ennek megfelelően keress rá a szükségletek közt a bosszúra! ...Nincs ilyen. Egyszerűen mert ez lelkileg nem ad pluszt az ember életéhez.


A vágyak nem szükségletek!!

2019. máj. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Szokták mondani, hogy a legjobb bosszú a siker. Legyen olyan sikeres életed nélküle, amire ő csak irigykedve néz és akarjon téged, amikor te már lesz4rod.
2019. máj. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
23%

A sok álszent naaaagy tanácsadó... én csúnyán eltapostam, akik kicsesztek velem. Érdekes, most boldog is vagyok és sikeres. Azért mert elintézed azokat, akik szándékosn ártanak neked, azzal csak önmagad újraélítésének egy lépcsőfokát ugrod meg. Nem visszavágni, majd ezen emészteni magadat ilyen hülyeségekkel, hogy: “csak magadat járatod le, lépj tovább” csak egy gyenge gyáva ember mond a másiknak, hogy ne egyedül kelljen a tétlenség és a kudarc pöcegödrében fetrengenie.

Pontosítok: taposd el a pi. Csába azokat, akik ártanak neked, majd lépj tovább a nyomorultakon és keresd újra a boldogságot. A kettő nem zárja ki egymást.

2019. máj. 4. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
Ha mar nem kellesz valakinek , mit ersz el a bosszúval?! Semmit! Nevetnek rajtad , hogy vergődsz mert vesztettel ! Ez kell neked?! Engem is elhagytak egy másikért , sőt csinosabbert , fiatalabbért , mit kellett volna tennem? Vergődni ??? Nem! Tovább léptem es boldog vagyok !
2019. máj. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én értem ezeket a megközelítéseket is. De jobb ha magmban őrlődok meg kényelem a sérelmeket. Arra meg azt mondjak, h az meg megbetegít... Ha esetleg én v.kinek artottam bármilyen formában, így vagy úgy mindig vissza kaptam Valahogy ezt fordítva sosem érzékeltem.
2019. máj. 4. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!