Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek, ha a fiatalabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a fiatalabb nők tetszenek?

Figyelt kérdés
25 éves férfi vagyok és nem tetszenek a korombeliek, a 25-26 évesek már mind ki vannak égve, ezer pasijuk volt, a bőrük sem olyan már, mint egy 18 évesé. 20 felett nem tudok ránézni a nőkre, de közben van barátnőm, aki velem egy idős. Mit tegyek?
2019. máj. 16. 12:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
10%

Keress egy 18 évest. Ennyi az egész.


Egyébként a 25-26 évesek közt is vannak jók, csak kevesebb.

2019. máj. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
23%

LOL


Azért ez nem olyan nagy korkülönbség. Én is 25 éves vagyok és simán 18-huszonpár éves lányokkal ismerkedem. Az a ritkább, ha velem egykorú csajokkal kerülök intim viszonyba. Egyrészt a velem egykorú lányok már inkább a családalapítást tervezik (ha nem is most, de öt éven belül igen), amit én még nem szeretnék, ezért ők is az idősebb férfiakat keresik, akik nyilván anyagilag is jobban állnak, akár érettebbek is, stb.


Részemről ott van amiket te is írsz, de meg az is, hogy a mindennapjaimban több 20 éves lánnyal találkozom, mint mondjuk 25 évessel. Szóval szerintem pont az a ritka, hogy a párok egykorúak és az a gyakoribb, hogy a nő fiatalabb 3-5-7 évvel.


Nem értem a problémád. Ha nem szereted a barátnőd, akkor szakíts vele. Utána pedig kezdj el 18-20 éves csajokkal ismerkedni. 25 éves férfiként még szerintem könnyebb is felszedni egy 20 éves csajt, mint 20 éves férfiként. Én mindig szívtam a velem egykorú lányokkal

2019. máj. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

"a bőrük sem olyan már, mint egy 18 évesé"


:'''DDDDDDD

Bocs, de ezen már nem tudom, hogy sírjak vagy nevessek.


Semmi gond amúgy, agyi szinten pont ott vagy, mint egy 17-18 éves (no offense), kár is a saját korosztályodban keresgélni, egyikőtök sem lesz boldog hosszabb távon.

Egy-két év, és felnősz te is, utána másképp fogod látni a dolgokat, addig hajtsd nyugodtan a pipiket, nem olyan nagy korkülönbség ez, hogy gond legyen. :)

2019. máj. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
"a bőrük sem olyan már, mint egy 18 évesé" - de a tiéd sem... :-D
2019. máj. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
De a fiúk lassabban öregszenek.
2019. máj. 16. 13:15
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
A bőrük tényleg nem olyan mint 18 évesen, hanem sokkal szebb, tisztább, feszesebb, jobban értenek az ápolásához is, nincs már tele ragyákkal meg pattanasokkal.
2019. máj. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Persze fontos, hogy mindenki az ízlése szerint válasszon párt, és hogy vonzódni is tudjon hozzá, de azért belátod, hogy minél inkább telnek az évek, annál visszataszítóbb lesz tinikkel kavarni...?
2019. máj. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Keress fel egy pszichológust! Komoly gond, ha te csak a !!gyermeki bájt!! tartod egy lányban vonzónak, és csak azért dobod a barátnőd, mert elmúlt 20 és számodra nem vonzó.

Te se leszel fiatalabb. Most még nem annyit a feltűnő, hogy ilyen határeset-pedofil beteg vagy, de 30 felett téged is elkezdenek furán nézni, hogy miért a kamaszok után futsz, és miért nem tudsz normális kapcsolatot fenntartani.

Amire ugye teljesen alkalmatlan vagy.

2019. máj. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
A fiúk melyik univerzumban öregszenek lassabban?! :DDD
2019. máj. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy 25 év körüli nő a termékenység és testi fejlettsége csúcsán áll. Ezt a "bőrük sem olyan már" és kiegettség dolgot azért még gondold át, kérdező.
2019. máj. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!