Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van olyan akit megcsalt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan akit megcsalt a párja, de megbocsátott neki és azóta is együtt vannak? Esetleg megbocsátott neki de hiba volt?

Figyelt kérdés

Érdekelne ilyen történetek. Nálunk párom megcsalt, megbocsátottam neki de kezdem úgy gondolni, hogy hiba volt.

Minden történet érdekel.


2019. máj. 16. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:
2019. máj. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy jöttem össze a barátnőmmel, hogy volt egy se vele, se nélküle kapcsolata. Amikor sokadszorra megcsalta a pasi, én összejöttem vele. Pár hónap után visszament a pasihoz, aki természetesen megint megcsalta. Én megbocsájtottam neki, újra összejöttünk. Ezt az egyet ígérte meg, ha nem fog működni, vagy külön megyünk, akkor nem miatta. Hát nem így lett! Megint megcsalt vele! Na azóta nem beszélünk, pedig kollégák vagyunk!

Ez a rövidebb változat, de a tanácson, hogy ha menni akar, akkor el kell engedni!

2019. máj. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A volt pasim elég sokszor megalázott szavakkal, folyton kritizált mindenben. Nyitva volt a facebookja, csúnya dolog volt tőlem, de belenéztem, mert nem éreztem, hogy rendbe lenne köztünk a kapcsolat. Hát jól éreztem, lebukott. Bár nem értem mit akart tőlem, ha egy teljesen ellentétes kinézetű és beállítottságú csajjal randizgatott a hátam mögött. Két hétig bírtam a kapcsolatban lenni, miután megbocsátottam neki. Én is úgy éreztem, hogy hiba volt, és abban a két hétben csak azon kattogott az agyam, hogy mikor teszi meg újra. Erős lettem, és akárhogy is szerettem, szakítottam. Azóta 4 éves házasságban élek, várjuk a babát. Sokszor nevetek magamon, hogy bírtam azzal a sggfejjel.
2019. máj. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnálom amik történtek. Én jelenleg úgy érzem magam ahogy a 3-as leírta. Nem hiszem hogy sokáig fogom bírni. Már lassan 2 éve hogy megcsalt és mióta visszafogadtam tényleg megváltozott velem, de hiába mikor bennem kattog az, hogy mikor teszi meg újra..
2019. máj. 16. 15:35
 5/5 anonim válasza:
Velem ugyanez volt mostanában. Nekem nagyon mutatja a megbánást, és most nagyon iparkodik. Ő mondta el nem mástól tudtam meg. Meglátjuk meddig lesz kitartó
2019. máj. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!