Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lenne a helyes döntés a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes döntés a helyzetemben? (csak férfiak válaszát várom)

Figyelt kérdés

26 éves vagyok. Hosszú távú kapcsolatom még gyakorlatilag nem volt. Másmilyen se nagyon. Csak komolytalan "járások". Pedig lehetőségem lett volna rá, ami azt illeti, többször is. De olyan, aki igazán tetszett, sose akadt, és mindig úgy gondolkoztam, hogy nem szabad hülyíteni olyat, akiről tudom, hogy nem tetszik annyira, hogy évekre tervezzek vele. Ezért megrekedtem, és a szüzességemet is nagyon későn vesztettem el. Gyakorlatilag egy két lábon járó frusztráció vagyok, és úgy érzem, az egész abból fakad, hogy túlságosan jó fiú vagyok. Néha elgondolkozom, hány lánnyal gyűjthettem volna ilyen vagy olyan tapasztalatot, ha mindenbe belementem volna...



A lényeg az, hogy egyre inkább úgy vagyok vele, hogy semmi másra nem vágyom, mint egy mély kapcsolatra egy szép lánnyal, akivel lehet építkezni közösen, és aki mellett nem kell megjátszanom magam. És ha ez megvan, akkor végre kiszállhatok ebből a megalázó játékból, ami kb. olyan, mint egy casting, egy húspiac. A probléma viszont még mindig az, hogy akik felbukannak, azokon érzem, hogy inkább rövid távra, tapasztalatszerzésre lennénk jók egymásnak. Egyfelől azt gondolom, hogy nem szabad lejjebb adni, és meg kell találni azt a lányt, akin érzem, hogy ő kell nekem, másrészről viszont az a tapasztalatom, hogy az élet lesz*rja az elképzeléseimet, és "csalnom" kell, ha meg akarom kapni azt, amit akarok. Szóval szívem szerint várnék egy hosszú és mély kapcsolatra, a gyakorlatban meg azt látom, hogy egyszerűen nincs realitása annak, hogy én válogassak, mivel nem vagyok lány. Aki már túlvan ezen a mizérián, az mit javasol?


2019. jan. 12. 00:44
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
46%
Az élet olyan, mint a kerékpározás. Tekerj minél többet!
2019. jan. 12. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
62%
#1 Nem talàl komoly kapcsolatra szép nőt. Szerinted, elégedjen meg egy rondával vagy mit tegyen? Én nem válaszolhatok, nő vagyok. Illetve most megtettem.
2019. jan. 12. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 Rockarc ***** válasza:
71%

Ezt a jofiu dumat kene felulvizsgalni. A legtobb esetben ez azt jelenti, hogy gyava vagy, nem pedig amit sugalmazni akarsz vele. En sem rugom ra az ajtot az adott nore es vagom gerincre, pedig vannak olyanok, akik szabalyosan elvarjak ezt a fajta nyomulast. Ez csak annyit jelent, hogy nem eleg korultekintoen valasztottam. Ellenben sosem mondanam magamra, hogy jofiu lennek, az olyan szanalmas, plane abban az ertelemben, amiben te hasznalod. Ez az, amire nem buknak a nokm se a szepek, se a hosszu tavra tervezok. Csak szolok, hogy megjatszani sem tudnad. Ez nem merce problema, hanem onismereti.


42F

2019. jan. 12. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
18%
#3 Csaló :(
2019. jan. 12. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
71%
#5 Az a baj, hogy amikor azt olvasom, hogy "csak férfiak válaszát várom", akkor egyszerűen nem bííírom ki, hogy ne olvassam el. Amúgy tanácsot nem adtam, vissza tudtam fogni magam. Nehéz volt, de sikerült. Pedig már majdnem leírtam, hogy menjen el kondizni, fejlessze magát meg hasonló baromságokat. 😀
2019. jan. 12. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
72%
Ha sok nővel találkozol, de számodra kivétel nélkül egyik sem felel meg hosszú távra, ráadásul ezt már első látásra megmondod róluk, akkor veled van a baj. Ilyen vagy olyan oknál fogva van egy olyan ideálod, amit hús vér ember nem tud teljesíteni. Ez egy pszichológiai probléma, nekem is hasonló van, menj pszichológushoz.
2019. jan. 12. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Értsd meg jobban magad és az embereket.
2019. jan. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

A "jófiú" azt jelenti jelen esetben, hogy más nem csinál abból gondot, hogy lefekszik olyannal (és esetleg egy pár hét vagy még kevesebb idő) után otthagyja. Bennem van egy olyan igény, hogy komolyan csináljuk, akár családalapítást tervezgethessünk. 26 éves vagyok, nincs kedvem ezzel még 10 évet várni. Azt látom magam körül, hogy azok a kortársaim a legkiegyensúlyozottabbak, akik nem "csajoznak" meg bohóckodnak, hanem ebben a korban már elkötelezik magukat.


És lehet engem válogatósnak nevezni, de nagyítóval kell vadászni az olyan nőket, akik erre már alkalmasak. Egyébként nem, nem gondolnám, hogy bennem van eredendően a hiba. A párkeresés nehéz. Felkelteni a nők figyelmét nehéz, és még nehezebb találni egy normális, odaadó és szép lányt, aki ebben a korban már nem foglalt.



"Ha sok nővel találkozol, de számodra kivétel nélkül egyik sem felel meg hosszú távra, ráadásul ezt már első látásra megmondod róluk, akkor veled van a baj."


Ez valóban meggyőzőnek hangzik így, ahogy leírod, de az igazság kicsit bonyolultabb ennél. Inkább úgy fogalmaznék, hogy sok nőt ismerek, akiknek mondjuk bejön a fele-harmada, ezek azonban nagyrészt foglaltak, vagy láthatóan nem akarnak tőlem semmit. Ráadásul az, hogy fizikailag bejön valaki, még nem garancia semmire. A cél olyan lány lenne, aki szép is, és passzolunk is egymáshoz. Ezek szinte törvényszerűen foglaltak. És azt gondolom, hogy se olyannal nem érdemes járni, aki nem jön be, se olyannal, akivel egyértelműen nem passzol az ember.

2019. jan. 12. 12:17
 9/33 A kérdező kommentje:
Egyébként megfigyeltem, hogy az a férfi, aki egy ilyen kérdést tesz fel, nem fog úgy kijönni belőle, hogy ne ő legyen mások szerint a hibás. Ha "válogat" (= nem megy bele egy boldogtalanságot ígérő kapcsolatba), akkor azért, ha pedig nem, akkor azért, mert mit hülyíti a szerencsétlen lányt (próbáltam ezt is, nem sokáig bírtam). Mintha törvényszerű lenne, hogy azt a férfit, aki egyedülálló, cseszteti a társadalom.
2019. jan. 12. 12:22
 10/33 anonim ***** válasza:

Lány vagyok ugyan, de azért megkérdezném, hogy mi miatt nem felel meg senki hosszú távra?

Nőként elképzelhetetlen, hogy az ismerős férfiak legalább harmada tetszen, ez nagyon nagy merítésnek tűnik! Nem tudom elképzelni, hogy mindenki defektes lenne.

2019. jan. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!