Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez a fajta flört már megcsalás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a fajta flört már megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés
9 éve vagyunk eggyütt a párommal.Van egy pasi egy oviba járnak a gyerekeink,tetszik nekem nagyon és egyértelműen a tudtomra adta hogy én is neki.mindig bókol,ha valahol összefutunk rögtön oda jön hozzám beszélget velem,direkt hozzám ér.Egy időbe nem foglalkoztam vele,de mostanába észre vettem hogy viszonzom a flörtöt és örülök ha találkozunk.Egyébként ő is kapcsolatban van sőt várandós a felesége.Nemrég azt is mondta hogy találkozhatnánk valamikor,majd ha lesz alkalom megbeszéljük.Én nem mondtam igent de nemet sem.Szarul érzem magam,de mégis olyan kellemes a társasága.
2019. máj. 25. 22:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
69%
Azért ahhoz pofa kell, hogy már két éve a gyerekeid előtt flörtölsz egy másik pasival. Gyakorlatilag nem is a gyerekedért mész oda, hanem a flört kedvéért. Undorító
2019. máj. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Már bocs kedves utolsó,de mint írtam ő próbált közeledni én nem,csak az utóbbi pár hónapba,és először észre sem vettem hogy bele mentem a játékba.
2019. máj. 26. 11:53
 13/15 anonim ***** válasza:
58%

Egyébként azért közeledtek lassanként egymáshoz, mert a kapcsolatotokban már csak szülőkent tekintetek egymásra. Mikor töltöttetek együtt minőségi időt a gyerek születése óta? Mióta csinaltatok olyan közös programot ami nem a családról vagy a gyerekről szól hanem KIZÁRÓLAG kettőtökről.

Kérdező, nemcsak anya és apa vagytok, hanem egy pár is. Nő és férfi. Szeretitek egymást hisztek és bíztok egymásban. Nem baj ha megnéztek másokat is hiszen nem vagytok vakok. De hűségesnek kell lennetek mert egymást választottátok. Ez ahogy feljebb már írták, döntés kérdése.

Nem ítéllek el, mert ugy néz ki uncsi a házasélet. Nem mindig jó ha nem nőként tekintenek rád hanem "bejárónőként", "szakácsnőként".

De van megoldás. Itt a nyár. Biztos van olyan rokonotok, ismerősötök, vagy a gyereknek egy kispajtása akinek a szüleihez el lehetne vinni legalább pár napra. Olyan ottalvós bulira. Nem kicsi már néhány ruha, egy-két játék meg nasi, és meglesz ott ahova viszitek. Plusz megadjátok a számotokat, hátha gáz lenne.

Kettesben meg végre nő és ferfi lehettek. Azt az időt fordítsátok szigorúan egymásra.

2019. máj. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
én most mentem bele egy hasonlóba, nem is történt komolyabban semmi, de akkora zűrzavar lett belőle, hogy már nagyon megbántam az egészet, rengeteg ember szenved most miattam. ne csináld, mert nem éri meg.
2019. máj. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ha megfelelően érett személyiség vagy és rendben van a házasságod meg az önbecsülésed, ez nem gáz. Ha privát találkozol vele és így, hogy már felmerült benned, hogy kettőtök közeledése egymáshoz nem pusztán baráti, az már az.

Főleg, ha a párod elől eltitkolod. A fölrt önmagában szerintem jó dolog, amíg nem lép át egy határt.

2021. máj. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!