Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti mit tenétek eben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tenétek eben a helyzetben?

Figyelt kérdés
A feleségem emlitete hogy egy közös ismerősünk udvarol neki, de enyi és nem mutatta meg az üziket amit ir, ha nem törölte. Ez volt tavaj ősszel. De tudom a jel szavát a messengerbe és vissza néztem töbször de sokszor törölte és nem látam mi volt. De ma éjjel együt voltunk, de furcsa volt. El aludt és beléptem, azt hitem szívrohamot kapok, olya irta hogy szószerin minden modon szexeltek de képzeletben, feleségem meg csak anyit irt hogy havercsaj vagyok. De ahogy egyre jobban bele melegetek tetszet neki is. Mit tegyek, mondjam meg hogy olvastam mit irkál a közös ismerőssel vagy nem tudom?

#flört #vagy megcsalás
2019. febr. 14. 02:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%
Gusztustalan. Lehet már meg is csalt, vagy ha nem is, de szex közbe már simán gondolhat a másikra.
2019. febr. 14. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%

Megölniszétrúgniafejét. Csinálj screenshotot, mert ezt is törölni fogja. Kinyomtatod most vagy még párat megvársz, majd az orra alá dugod és megmondod, hogy itt és most a szemed láttára elküldi az édes anyjába a másikat és tiltja mindenhonnan, mindezt feltétel nélkül vagy mehet is hozzá azzal a lendülettel, a vállást meg beadod szépen. Keyloggert azért ellenőrzésképp tennék a gépére, nem e kezd el magyarázkodni a másiknak.

32/f

2019. febr. 14. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Megmutatni Neki,gratulálni,ahhoz,hogy madárnak néz.Megtiltani,mint egy gyereknek,hogy ne beszéljen vele nem tudod.De jelezheted,hogy vetted az üzenetet.A tavaly őszi kis hazugságát is vetted,így majd ehhez is fogod tartani magad,és a házasságotokra is ilyen szemmel nézel a továbbiakban.Magyarázkodni nem kell,mert aljas módon még be is közölte a tavalyi udvarolgatást,nehogy rosszul süljön el,ha később rájössz.De hát ő szólt,más keze írta,ő ebben nem akart résztvenni balbla.
2019. febr. 14. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
51%

Na nézzük mi a helyzet: van egy írástudatlan férj, aki nem csak írni nem tud, de valószínűleg olvasni sem, ugyanis akkor látta volna, hogy az van ott, hogy havercsaj vagyok, ami azt jelenti, hogy húzz innen, mert nem másé vagyok. Hogy a pasi utána kitartóan ostromolta tovább, az se a nő bűne. Amúgy tudtál arról, hogy udvarol a feleségednek más, nem? Nem hazudott benne. Nem is értem miért a nő a hibás már megint.

Tartós ostrom alatt van. Közös ismerős. De ez az analfabéta manus nem a csávó tökét kapta el, hogy szakadjon le a feleségéről, dehogy! Hanem itt nyávog a Facebookon. Meg hagyja, hogy a feleségét szapulja egy rakás idegen. Tudod az ilyet jól szájba kéne rúgni.

És akkor most meséld szépen el, hogy te mit is tettél a feleségedért, hogy ő boldog legyen? Nem, az sajnos nem elég, hogy eljársz dolgozni. Vagy ez úgy működik, hogy neki kutya kötelessége ugyanúgy érezni, mint az elején és neked csak ülni kell? He?

2019. febr. 14. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Jav: mert másé vagyok és itt nyávog a Facebooko

ról

2019. febr. 14. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%
Úristen, kiégett a szemem.
2019. febr. 14. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nem te vagy az egyetlen,akinek a feleségére nyomulnak közös ismerősök,az én feleségem is gyakran panaszkodik,de ezt is meg kell tanulni kezelni.

Számomra az elfogadhatatlan,hogy akiről azt hiszed,hogy haverod,a hátad mögött a feleségednek írogat enyhe célzésokat.

Azt tanácsolom ne mutasd meg a képeket,mert a legtöbb emberben ellenszenvet vált ki és csak rontani fogsz a helyzeten.

2019. febr. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Ha nincs gyerek és/vagy közös hitel,ház meg minden szent szar akkor add ki az útját a ribinek.Aki belemegy az ilyen dolgokba az élvezi ezt legközelebb élőben is megcsinálja.Az sem érdekli hogy téged megaláznak.Gerinctelen.Ri..nc.
2019. febr. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem a "közös ismerőst" kéne lebombázni? Legyen f@$zod és kapd el a parasztot!
2019. febr. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
59%
Erről beszélek én is. Eszébe nem jutott a közös ismerőst elkapni, de azért azt elviseli, hogy a feleségét, AKI SZÓLT NEKI ARRÓL, HOGY RÁREBBENT EGY CSÓKA, idegen emberek ler...ncozzák! Milyen férj az ilyen????
2019. febr. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!