Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elég hullámzó a kapcsolatom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég hullámzó a kapcsolatom, most viszont udvarol nekem egy férfi. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A párom nagyon nem egyszerű eset. Nem tölt velem szinte semennyi időt, tett velem rossz dolgokat. Most képbe jött egy férfi aki meg akar ismerni. Szeretnék vele találkozni. De attól is félek ha el hagyom a párom egyedül maradok..
2019. jún. 3. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne a másik férfi miatt hagyd el a párodat, hanem azért mert nem vagy boldog vele.
2019. jún. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez benne van a pakliban. De egyedül sem rossz. Én október óta egyedül vagyok. Nincs ezzel semmi gond. Így is jó. Inkább vagyok egyedül mint ehy rossz kapcsolatban.


Amíg egy rossz kapcsolatban élsz, mert így leírva nem sokat ér a mostanid, sosem találsz normálisat.


Aztán az évek meg szépen elszállnak és nem jönnek vissza.


Én biztos nem tölteném az időm olyannal aki szomorúságot okoz.


Ha bejön a másik srác akkor megpróbálnám vele, és ha egyedül maradsz sincs semmi.

Majd előbb utóbb eljöb az igazi.

Ha ezek meg nem azok voltak,.akkor meg amúgy sem kár értük...de ne töltsd az időd olyannal akivel nem vagy boldog.

Ehhez rövid az élet.

2019. jún. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

1. szakíts a barátoddal, mert ennek a kapcsolatnak semmi értelme

2. tedd rendbe magad lelkileg, aztán ha készen állsz egy új kapcsolatra, akkor kezdj el ismerkedni, de az egyik kapcsolatból a másikba ugrálásnak semmi értelme

2019. jún. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Úgyse fogsz szakítani, mert int írtad, fosol egyedül lenni. A másikkal meg úgyis találkozni fogsz. Szóval, mit is mondjunk?
2019. jún. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!