Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a barátnőmet az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátnőmet az együtt töltött 3 év alatt 5 alkalommal is. Eddig elhitettem magammal, hogy valójában az egész csak a szexről szólt, és érzelmeket a barátnőm iránt érzek, de látom tévedtem. Na, most akkor mi van?

Figyelt kérdés
2019. jún. 12. 12:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
97%

Van ilyen, eljutottál addig, hogy már látod, gond van az érzelmeiddel. Így teljesen feleslegesen rabolod a lány idejét. Engedd el, hogy találhasson magának olyan párt, aki szereti.

A megcsalás egy sunyi dolog, amivel megalázod a másikat.

2019. jún. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Évekkel engem is megaláztak a nők, ideje lesz, hogy forduljon a kocka. Tegyük hozzá persze, hogy eleinte nem így terveztem.
2019. jún. 12. 19:52
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Megalázott pár gerinctelen ember (ember, nem nő, férgek mindkét nemből bőven akadnak)


Emiatt szenvedjen egy ártatlan, aki szeret téged és elvileg te is őt.


Lépj tovább.


Most kezdjek el én is, huszonéves fejjel ovisokat felrugdosni, csak mert anno egy csúfolt engem anno?

2019. jún. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy elmondtátok a véleményetek, de a többit magamban kell elrendeznem.


Sziasztok, jó éjt.

2019. jún. 12. 21:10
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele. Hidd el, mindketten jobban jártok. ...de valószínűleg ezt legbelül te is érzed.
2019. jún. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!