Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez másnak is feltűnt már vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez másnak is feltűnt már vagy egyedül vagyok ezzel?

Figyelt kérdés
Hogy a legtöbb nő a gyerek születése után szeretőt tart meg elkezd pasizni(persze titokban)?
2019. jún. 16. 10:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%
Forrásmegjelölés?
2019. jún. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
24%

Muszáj.


A jó házasság titka, hogy jól kell szeretőt választani.

2019. jún. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Kétoldalú ez a dolog is. A gyerek születése után a férfi már nem tud nőként tekinteni a nőre, csak a fáradt anyát látja benne, a nő is elfelejt nőnek lenni, igénytelen lesz. Ezzel elindul a romlás. Aztán a nő egyszercsak észbe kap, újra elkezdi magát nőnek érezni, próbálja visszanyerni az alakját, csinosan öltözködik, de a férjet már nem érdekli, nem tud újra úgy nézni rá. A nő elhanyagolva érzi magát, és csak idő kérdése, hogy valamelyikük szeretőt fog tartani.
2019. jún. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
70%

Nem a gyerek születése után, hanem 6,7 évvel utána ahol nem egészen stabil a házasság.

Azok a házasságok maradnak egyben vagy szerető mentesen, ahol a férfi a több, a jobb adottságú vagy max. egy szinten vannak. A nőknek szükségük van rá, hogy felnézzenek a párjukra. Mondom ezt nőként. Ha ez nem így van a gyerek(ek) iskoláskorában belép a képbe a harmadik vagy válás, amit a feleség ad be.

2019. jún. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
70%

Elárulom, a munkahelyemen a férfiak nagy része csinálja...

Nőkről nem tudok csak kevesebbről, de szerintem csak azért mert ők nem olyan nyíltan csinálják, és/vagy nagyobb a gátlás..


Sokan csalják a párjukat 30 felett, én ezt látom.

Sajnálom, hogy ha negatívan hat, de tényleg ez megy, ezt látom. :/

2019. jún. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Izabella220 ***** válasza:
A házasság évek múltán egyre nehezebb,egyszerűen elfogy a türelem és a motiváltság. Elfogynak a kártyalapok amik talán jobbá tehette volna a házasságot.
2019. jún. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen,feltünt..
2019. jún. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én még nem találkoztam ilyennel, pedig az én korosztályom (negyvenesek) már ez a korosztály lenne amiről beszélsz. Olyat láttam, hogy apuka csal aztán le is lép a nővel, de a nőismerőseim nem csalnak, van amelyik még mindig szerelemes a férjébe, én elváltam amikor nem működött a szex és nem csaltam meg. A többi meg már egyedül neveli a gyerekét mert a férj lelépett.
2019. jún. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ezen en is gondolkodtam. A kornyezetemben ilyenre latok sajnos peldat leginkabb. Elegge szomoru, barmelyik fel is teszi.

29N

2019. jún. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
43%
igen ebben lehet valami. a gyerek születése után a legtöbb felelős gondolkodású apuka még annál is többet dolgozik mint az előtt. hiszen a gyereknek sok mindenre szüksége van, az anyagi terhek jórészt az apukán vannak. a feleség sokszor fáradt kialvatlan és rosszkedvű, egy figyelmes férj nem meri még szexel is terhelni az amúgy is lestrapált feleségét. másodállást keres hogy legyen pénz mindenre, nagyobb kocsira, nagyobb ingatlanra hiszen az ő kötelessége mindezeket előteremteni. persze ő sem gép vagy robot, megsínyli az egészsége, libidója, jön a depresszió. de a sok fáradozás jutalma természetesen nem marad el, mert a szerető asszonykájától csupa kedves szót kap pl: melletted nem érzem nőnek magam, teljesen elhanyagolsz, nem segítesz soha semmit, soha nem vagy itthon stb. az eddigre már szinte elhasználódott édesapát gyorsan váltja egy kipihent, életerős bika, aki az asszonyka minden kívánságát teljesíti, persze szigorúan csak a szexben. így mindenki boldog lesz (majdnem mindenki) az asszonyka újra NŐ-nek érezheti magát hiszen szúrják, a bika is, mert van kibe ürítenie, gyerek is, mert nyugodt lesz az anyukája. vagy valakit kihagytam?
2019. jún. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!