Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Melyik lenne fájobb megcsalás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lenne fájobb megcsalás? Miért?

Figyelt kérdés

Ha volt egyéjszakás kalandja két három nővel vagy ugyanazzal a nővel volt egy éven át?


Sokan mondják, hogy megcsalás és megcsalás között is van különbség, van amit meg lehet beszélni és van amit nem. Iyen esetben meglehet?


2019. jún. 24. 19:50
 1/10 anonim ***** válasza:
50%

Ugyanazzal a novel egy even at, azert mert ott mar erzelmek is vannak.

Az egyejszakasnal csak a masik tested hasznalod.

2019. jún. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%
a masik ember testét, bocsi
2019. jún. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
A megcsalás az megcsalás, nincs különbség.
2019. jún. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Mindkettő eredménye ugyanúgy a szenes-lapát, ha monogámiában egyeztünk meg.
2019. jún. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Nincs különbség, mindkét esetben teljesen felesleges együtt maradnunk. A megcsalás az megcsalás és azt jelenti, hogy nem szeret, nem tisztel és nem kap meg mindent ebben a kapcsolatban amit szeretne. Aki inkább megcsal mint hogy átbeszélje velem ezeket a problémákat azzal nincsen közös jövőnk.
2019. jún. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Nincs különbség. Egyiket sem tudnám és nem is akarnám megbocsátani.
2019. jún. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
Én férfiként mondom, hogy van különbség megcsalás és megcsalás között. A volt menyasszonyommal már a házasságot terveztük. Közben nekem egy másfél hónapig távol kellett maradjak és csak egyszer találkoztunk. Egyszer csak azzal áll elém, hogy terhes. Gondoltam kiszakadt a gumi de mivel szerettem örültem, hogy gyerekem lesz. Pár napig beleéltem magamat, boldog voltam. Kezdtem az esküvőt tervezni. Aztán valaki súgni kezdett nekem, hogy látta egy másik pasival az egyik este összebújva sétálni. Gondoltam, hogy megkérdezem a páromat. A reakciójából az derült ki, hogy valamit titkol. Aztán az jutott eszembe, hogy a legutolsó menstruációjától nem is voltunk együtt még gumival sem. Aztán kezdett sírni, hogy csak egyszer volt egy másik pasival, nem feküdtek le de lehet befolyt neki amint az ágyon ráfeküdt a pasi. Azt az érzést nem kívánom senkinek. Örültem, hogy gyerekem lesz és néhány nap múlva rájöttem, hogy mástól terhes a menyasszonyom. És én majdnem elvettem. És most mondja valaki, hogy minden megcsalás ugyanolyan.
2019. jún. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%

Azért szerintem van különbség. Ha egyszer megcsal valakivel, az lehet botlás. Arra nem készül, nem ver át tudatosan, rendszeresen.

Ha évekig viszonyt folytat, az már egy tudatos dolog, szánt szándékkal a szemedbe hazudik, átver.

Példám...hat éve vagyok a szerelmemmel, felesége mit sem sejt. Szerintetek ugyanúgy reagálna ha megtudná, mintha csak egy éjszakás lett volna? Hat év hosszú idő, nagyon hosszú...

2019. jún. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%

# 7

Ez durva. Abba gondolj bele: az általad ismert emberek közül vajon hány nevelhet kakukkfiókát. :D Ha otthon lettél volna, akkor


Persze, befolyt... Saját gravitációs tere van, vagy olyan, mint egy lefolyó: minden arra folyik. De ő biztos csak papírzsepivel megfogva kiverte neki, közben rád gondolt :D :D :D Az ilyen nők általában ilyen sztorikat próbálnak bemagyarázni.



De ha te korrekt voltál a partnereiddel, akkor fel a fejjel: sokszor csak a szerencsén múlik minden, mégha a sok ember aki szeretne hinni egy "kiszámítható" világban, ellenzi is ezt.

2019. jún. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

7: Borzasztóan sajnálom ami veled történt. Véletlenül sem akarom fokozni a fájdalmad, sőt lehet és biztos is hogy azóta tisztában vagy vele, hogy ilyen nincs hogy "befolyt"... Minimum 1x de valószínűleg többször megkfélték a csajt ha már terhes lett.

Kívánom neked hogy találd meg az igazid.

32/N

2019. jún. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!