Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Milyen nőkből lesz szerető?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen nőkből lesz szerető?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem vagyok képes megérteni, hogy papíron teljesen normális, huszon és harmincéves nők hogyan kerülnek alárendelt, szeretői szerepbe például a főnökükkel, vagy csak random férfiakkal. Annyi kétségbeesett, szánalmas kérdést olvasni itt gyakorin is, hogy csak néz az ember. Reménykednek, hogy a pasi otthagyja a feleséget/barátnőt értük, holott teljesen világos hogy ilyenről szó sincs. A szeretőnek a párkapcsolat nélküli szex a lényege, így logikusan az esetek nagyrészében ez így is marad.


Rossz olvasni, hogy egyesek miket élnek át, és számomra ez feldolgozhatatlan. Még fiatalabb vagyok (24 éves), de hallok sztorikat akár legjobb barátnőimtől is, akik elcsábulnak a feletteseiktől, SZERELMESEK lesznek általuk idealizált személyekbe, akik nyilvánvalóan kihasználják őket testiségért. Nem magamat akarom fényezni, de eszembe sem jutna kezdeni foglalt emberrel. Erre a szeretők általában úgy reagálnak, hogy hát nem tehetnek róla mert beleszerettek az illetőbe, de ilyenkor meg felmerül a kérdés hogy ennyire agyatlan ösztönlények-e vajon, vagy direkt viselkednek úgy mintha még mindig 16 évesek lennének. Abszurd teljesen hogy olyan nők akarnak majd gyereket, családot akik a saját erkölcseiket földbe tiporva akár évekig voltak szeretők előtte. Rosszabb esetben teherbe esnek, és egyedül kell felnevelniük a gyereket, amit nem is kell ecsetelnem hogy mennyire káros.


Igazából engem nem érint ez a probléma, csak kétségbe ejt hogy egyes női társaim mennyire életképtelen férgek. Képesek tönkretenni családokat azért hogy megkapják azt a minimumot amit a megcsaló fél dob nekik. Ez mégis kinek elég? Fiatalon miért nem mindenki a teljes boldogságot keresi, miért elégszik meg egy csinos, normális csaj a szeretői státusszal? Másoknak nem derogál, hogy örök másodikok, és mindössze lopott órák jutnak nekik egy kapcsolatban, ami ráadásul a testük kihasználásáról szól? A hányinger kerülget ha ilyesmire gondolok.


Szinte én érzem magam prűdnek hogy a saját korosztályom érdekel elsősorban, és eszembe sem jutna a főnökömmel kavarni. Pedig tényleg csomó mindenben benne szoktam lenni (szexuális értelemben is), de a gerinctelenség nincs köztük. És egyszerűen nem is tekintek potenciális partnerként egy foglalt férfira, pedig kezdeményeztek már jócskán (sajnos).


Lányok (akik szeretők), megéri mindez? Ti inkább az örök szingli kategória vagytok, vagy akartok komoly kapcsolatot, de nem érzitek lehetőségét? Komolyan érdekel.



2019. jún. 23. 01:19
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
95%
"Alkalom szüli a szeretőt" (mindkét nemnél)
2019. jún. 23. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
61%

"Reménykednek, hogy a pasi otthagyja a feleséget/barátnőt értük, holott teljesen világos hogy ilyenről szó sincs. A szeretőnek a párkapcsolat nélküli szex a lényege"


A szerető elnevezés a romantizált, irodalmi neve a szerelmi kapcsolatnak, én nem titkos, megcsalás kapcsolatot értek alatta, szeretőmnek azt hívom, akivel szerelmi kapcsolatban vagyok. De most akkor abban az értelemben vett kapcsolatról írok neked, amire te gondoltál a kérdésben.


Én nem hiszek a párkapcsolat nélküli szex létezésében, szóval ez biztosan nem az, aminek itt lefested.

Ha úgy világosabb, a szexért mindig adnia kell a férfinek valamit, vagy pénzt, vagy szeretetet. A nők nem fekszenek le "ingyen".

Egy olyan kapcsolat, amiben csak szex van, és a férfi nem ad "cserébe" sem pénzt, sem tiszteletet, gondoskodást, szeretetet, nem létezik.


Amennyiben foglalt embert választ az ember lánya, az azért van, mert szüksége van arra a biztonságérzetre, hogy a férfi nem fog ráköltözni és nem kell neki gyereket szülnie.

Az ilyen nő a testiségre és a szerelemre vágyik, nem a családalapításra és nem élettársra.


(Kétszer annyi idős vagyok, mint te.)

2019. jún. 23. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
97%

kérdésed kb. az emberiséggel egyidős, szeretők, hármasok már az ókorban is voltak.


Olvasd el Nyáry Krisztián könyvét, végigveszi a híres szerwlmi háromszögeket.

2019. jún. 23. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 A kérdező kommentje:

Én is vágyom a szerelemre és testiségre, ezért van barátom akitől ezt megkapom. És még a méltóságom is megmarad, mert nem házas, kész főnyeremény:D


De azt is megértem ha valaki nem akar párkapcsolatot, viszont akkor még mindig ott van a szexkapcsolat vagy akárminek nevezzük. Egy házasság felforgatása viszont nem kéne hogy opció legyen, pláne hogy az áhított szerelem messze nem teljesül be, csak max elhitetik a szeretővel egy ideig.


(Egyébként köszi a korod, én fele annyi idős vagyok mint te.:)

2019. jún. 23. 01:35
 5/49 anonim ***** válasza:
71%

Még egy FONTOS infó:

"akik nyilvánvalóan kihasználják őket testiségért"

Ilyet csak olyan nő mond, aki nem élvezi a testiséget.

Akinek pedig ez a fő gyönyöre az életben, az soha nem fogja kihasználásnak érezni, hanem mennyei ajándéknak, hogy szerelmeskedik vele egy férfi. Sosem értettem azokat a szófordulatokat, amiket használsz, hogy többet is akarhatnának. Mégis mi többet adhat egy férfi egy nőnek a szeretkezésnél? Meg főleg minek? Fel nem foghatom!! Nincsen a létezésben ennél több, ennél nagyobb, ennél beteljesítőbb dolog! Soha nem vágytam másra egy férfitől, soha nem akartam mást egy férfitől.

2019. jún. 23. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
50%

"még a méltóságom is megmarad, mert nem házas, kész főnyeremény:D"


Ez csak akkor főnyeremény, ha nem félsz attól, hogy majd össze akar veled költözni és gyereket akar tőled.

De bizony én ennek még a gondolatától is irtózom.

Sok a poliamor ember, nem hiszem, hogy gerinctelenség volna több kapcsolatban élni, ha minden érintett benne van.

2019. jún. 23. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:
Hehe, ezen nevettem. Szóval csak az élvezheti a testiséget aki semmi mást nem akar az adott partnertől? Imádom a barátom, minden porcikáját, semmiért nem adnám a vele töltött időt, amiben benne van a testiség is. Meg minden más amit megkapok, egy olyan embertől aki csak velem van. Szomorú, hogy egyesek megelégednek kevesebbel.
2019. jún. 23. 01:40
 8/49 A kérdező kommentje:

"Ha minden érintett benne van".


Pont ez a bajom, ha nincs. Ha van, akkor csak simán értelmetlen.

2019. jún. 23. 01:42
 9/49 anonim ***** válasza:
97%

8: Van itt sok olyan topic, ahol írnak ilyen emberek.

Más a moráljuk. De még a feleség is ugyanolyan ember: azt tartják bűnnek, ha kimondják az igazságot. A hazugságot szeretik. Nem érdekli őket, ha vannak szeretők, nem azért vannak házasságban, amiért józan ésszel élő ember gondolná. Nem fogod megérteni őket.

2019. jún. 23. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:
Amúgy ironikusan pont a megcsalt feleségeket értem, van akit pont nem érdekel kivel hetyeg a férje. Én a szeretőket nem értem, pontosabban azokat akik józan ésszel felfogják hogy helytelen amit csinálnak és nekik is fáj, mert bizony az imádott férfi nem mellettük alszik el este. Nem is hibáztatom őket, nyomorult egy helyzet, csak szimplán kiváncsi vagyok mi sodorta őket ebbe a helyzetbe.
2019. jún. 23. 01:48
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!