Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A mai napig rosszul kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai napig rosszul kellene éreznünk magunkat emiatt?

Figyelt kérdés

Amikor a férjemmel megismertük egymást, akkor ő már nős volt és én is komoly párkapcsolatban éltem. Egymásba szerettünk és tudtuk, hogy nem becsületes megcsalni a párunkat, de megtörtént. Aztán mindketten bevallottuk, hogy egymást akarjuk és azóta össze is házasodtunk. Ennek már 6 éve. Tisztában vagyok vele, hogy nem így kellett volna cselekednünk, de az idő minket igazolt. A mai napig tökéletes a házasságunk. Mégis, sokszor kapok megjegyzéseket olyan rokonoktól és ismerősöktől, akik tudják mi történt. Szerintük megérdemeljük egymást(nem a jó értelemben), mások nem hisznek abban, hogy a mienk egy működő házasság lehet ilyen múlttal. Mindketten hibáztunk az akkori párunkkal szemben, de ez már a múlt, szerintem felesleges lenne, ha a mai napig bűntudatunk lenne emiatt, akármennyire is szerernék ezt belénk sulykolni. Mindkettőnk egykori párja ma már házas, a volt páromnak gyereke is van, igazán boldognak tűnnek.

32N


2019. jún. 25. 08:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
26%

Azért xavarja óket,mert úgy "sztároljátok" magatokat,hogy mekkora szerelem a tiétek anno,és most is.Elég pár elejtett mondat véletlen,vagy véleménynyilvánítás más párkapcsolatokhoz stb.Ami.lehetneked fel sem tűnik. És amikor valaki ùgy csinálha ezt,úgy jöttek össze,hogy közben félredugtak egymással,az rosszul tud kijönni.

Amùgy meg ki nem tojja le.A Tiétek is el fog mùlni,ahogy minden.

2019. jún. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
53%

Végülis bűnt nem egymás felé követtetek el, ráadásul nem egyoldalúan, tehát gyakorlatilag "cinkostársak" vagytok, így egymás előtt nem kell szégyenkeznetek. Az jó dolog, hogy a kapcsolatotok rendben van, ez a pozitív oldal, az ár meg a bírálat. Ha megéri, akkor gondolom nincs értelme a kérdésnek. Egymásra figyeljetek inkább, ha a külvilág zavar.

32/f

2019. jún. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
43%

ugye tudod, hogy ez egyben azt is jelenti, hogy a férjed bármikor átverhet a hátad mögött, összejöhet másik nővel, és te mész a levesbe? nem most, lehet, h. pár év múlva, de potenciálisan ez benne van a dologban.


aki egyszer már megtette, hogy csalt, alakoskodott, kettős életét élt, az megteheti újra.

2019. jún. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
48%

Ne foglalkozzál mások véleményével. Aki meg állandóan ezzel jön, azt hanyagolni kell. Mi ettől jóval bonyolultabb helyzetből indultunk. A környezetem azt mondta, nagy hü...lyeséget csinálok, max 2 évet adnak nekünk.

Mi maradtunk sok-sok éve boldog pár, akik meg kritizáltak, majd mind elvált lett.

2019. jún. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
66%
Az élet nem fekete fehér. Sok boldogságot nektek és az exeknek is.
2019. jún. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem pusztan leneznek. En sem tudnek tisztelni olyat, aki egy nos ferfinak szettette a labat!


Ez mar csak igy lesz...es hidd el letezik a karma! Egyszer fekbukkan majd egy no, aki elcsavarja a jelenlegi ferjed fejet, te pedig csak pislogsz! Akinek egyszer elcsavartak,az maskor is elcsabul.


Van a csaladunkban ilyen rihe rongy. Nem szoktunk veluk veszekedni es nem szolunk bele,hogy mit csinal, de a tiszteletunkre mar nem szamithat.


Amugy eleg szanalmas lehetsz, ha titkon exek utan nyomozol, hogy vajon mennyire boldogok..


Udv a rokonaidnak!

2019. jún. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
39%
6# Karma az is amit az előző életből hoztak,mint tartozás,vagy feladat.Tehát lehet ők tartoztak a megcsalt feleknek.De ugye alap helyzetben azt sem tudhatod kinek kivel van karmája.Lehet ők ùgy élhetnek együtt,hogy nincs is.Azért ne add fel(1)
2019. jún. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
50%

Mi azt nem szabhatjuk meg ,hogy érezz.Ha van lelkiismeretfurdalásod a megcsalt felekkel szemben,az jó jel.Van aki letojná,de aztán majd nagyot koppan(na),ha aztán ő is így járna, tudod a fagyi visszanyal.


Én bele se mentem volna egy nős pasival való viszonyba, de hát nem vagyunk egyformák....

Viszont más boldogtalansága által, én nem tudnék boldog lenni...

Bár én nem vagyok való ebbe a mai világba, ahol az önzés megy, a dobd ki ne javítsd meg, és a nekem jár a jelszó...


A férjed,és a volt házastársak hogy állnak ehhez?Ők boldogok?

2019. jún. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
62%

Hulyeseg itt riogatni a kerdezot, hogy megcsalja majd a ferje. Ennyi erovel a ferjet is riogathatnatok, hogy megcsalja majd a kerdezo.


Nekem van ilyen a rokonsagban: egyedulallo no nos ferfival jot ossze. A ferfi elvalt elso felesegetol, es felesegul vette ezt a not. Allitasa szerint mar csak egymas mellett eltek a felesegevel. Azota mar 17 eves a kozos gyerekuk. Sok dolgot vegigcsinaltak egyutt, pl. kozos vallalkozasuk csodbe ment es hatalmas adossagbol kellett ujraindulniuk. Megis egyutt vannak azota is. A ferfi mar 68 eves, nevetseges a feltetelezes is, hogy majd otthagyja mostani 57 eves feleseget egy 20 eves pipiert.

2019. jún. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
38%

Ezen az oldal, mindig tele van elvarázsolt emberekkel és olyanokra, akik a párkapcsolatra úgy tekintenek, mint egy bevásárlásra. Az emberek nagy része meg ejt mindenre, mindenkire, ha jön a szerelem. Igazuk is van, azzal legyen az ember, akivel boldog.

Kérdező, nem tettél semmi rosszat. Annyi az egész, egymásra találtatok, legyetek boldogok. Mi értelme lett volna bárki mással össze jönni, ha neked ő kell. Olyannal élni, akit nem tudsz annyira szeretni mint őt.

2019. jún. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!