Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért van az, hogy mindig a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mindig a jó, hűséges nőket csalják meg a párjuk akár egy több éves kapcsolat után?

Figyelt kérdés

Velem és még sok ismerősömmel is megtörtént. A kezdetleges lefagyás után keresem az okokat.

Vajon az létezhet, hogy unalmas az, ha valaki hűséges?



2019. júl. 3. 22:30
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon kevés egy kapcsolathoz az, hogy valaki hűséges. Akkor jut el valaki a megcsalásig amikor már nem szereti a párját. Ez pedig két emberen áll vagy bukik, a szerelem megőrzéséhez mindkét félnek sok energiát kell raknia a kapcsolatba és nem csak a kezdetekkor, hanem minden egyes nap. Hiába hűséges egy nő ha ezt nem képes teljesíteni. És hiába hűséges ha nincs kellőképpen jó személyisége vagy más olyan tulajdonságai vannak amik miatt nem működik a kapcsolat. Vagy hiába hűséges ha nincs önismerete, nem tudja milyen ember való hozzá, vagy naív és beleugrik egy kapcsolatba bárkivel aki nem is gondolja vele komolyan. Szép és jó ha valaki hűséges de ez nem valami plussz dolog, hanem alap, és önmagában édes kevés ahhoz, hogy valakit örök életre szeressen a párja. Nem a hűségességgel van a baj, hanem hogy emellé még kismillió tulajdonságra szükség van.
2019. júl. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%

Nem tudom...én se értem.

Viszont,a hutlen not sokszor nem dobják ki,hanem,a gyerekek ,vagy más miatt megbocsatanak nekik,és a kedvukbe járnak...Én isbugy látom,a rosdz a jo,a huseget nem értékelik.

2019. júl. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

#1. Ha a hűség alap volna, akkor a kérdezőt sem csalják meg. A többiben egyet értek.

32/f

2019. júl. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez fordított nemekkel is így van, lehet az alapból hűségesek azok akik nem is feltételezik a rosszat - emiatt szopják be.
2019. júl. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én meg férfi vagyok, én is hűséges tipus, mégis megcsaltak. Nem unalmas ha valaki hűséges. Csak épp az lenne a jó ha ez a két hűséges ember találkozna...
2019. júl. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen. Van olyan kapcsolat ahol mindketten csalják egymást.A hüséges pasiknak meg ribi nőjük van.
2019. júl. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Pont a több éves kapcsolat volta miatt. Rengeteg kapcsolat ellaposodik egy idő után, főleg ha együtt nem csináltok semmit. Ha mellé még a szexuális életetek se jó, akkor a kapcsolat egyszerűen leépül és nem marad más, csak a megszokás...

30/F

2019. júl. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem nagyon sok nő egy idő után elfelejt otthon nőként is viselkedni. Azt gondolja, hogy elég, ha egy nyugodt életet ad a férfinek: tiszta lakásban várja haza, jókat főz, rendben tartja a férje ruháit stb. és majdhogynem úgy viselkedik mintha az anyja lenne.

Több barátnőmtől is hallom, hogy a napi munka és ezek mellett a feladatok mellett annyira kifárad, hogy szex már alig vagy szinte nincs is (és nem azért mert a pasi csak a kanapén sörözik, hanem ugyanúgy kiveszi Ő is a részét a feladatokból)

Nem mondom, hogy helyeslem a megcsalást, sőt...de amikor a férfi feleslegesen próbálkozik otthon, jelzi, hogy neki ez így nem ok, de mégse kapja meg a feleségétől amire szüksége lenne, akkor szerintem érthető, ha egy idő után másfelé kacsingat. És attól még szeretheti a családját, hogy időnként férfi is lenne. Sok nő tényleg úgy viselkedik mintha örökbe fogadta volna a férfit.

2019. júl. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
miért van az, hogy a normális, családjukért güriző esetleg már egészségileg is megrendült férjeket, édesapákat csalják meg a nők? én is keresem az okokat, talán tudom is:)
2019. júl. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%

Kollégámról tudom, hogy évek óta csalja a feleségét. Mert kis közösség vagyunk és nem csinál titkot belőle.

Sokáig volt egy nője, aki túlságosan bulizós volt neki. Ezután örült, hogy kifogott egy csendes, szolid, rendes, (amiket hallomásból tudok a nőről), nagyon tiszta, a gyerekükkel nagyon szigorú hölgyet. Örült, hogy ilyen nőt kapott. Aztán látjuk, meg nem is titkolja, évek óta várja a szerető munkaidő után.

Véleményem (bár nem ismerem a feleséget.) bebiztosította magát egy átlagos nővel, aki mellett biztonságban tudja magát. Elmondása szerint a nő sosem utasítja vissza. Nem ezért kell a szerető. Azt gondolom a szintje alatt választott a nyugodt, biztonságos élet kedvéért. Aztán lehet rájött unalmas így az élete.

2019. júl. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!