Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek ez megcsal ás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez megcsal ás?

Figyelt kérdés
A párommal párhonapja járunk még de volt egy eset. Voltunk buliba és hát az eladó csajra mosolygott úgy hogy ott voltam.

2019. júl. 4. 00:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Bocs kérdező, de majdnem kiköptem a kávémat a röhögéstől. :D :D
2019. júl. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Az a legjobb, hogy még ezután is azt hiszi, csak ő helikopter.
2019. júl. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
85%
Bá én nő vagyok, de mindenkire mosolygok, nem tudok fapofán nézni a hentesre, a kifutófiúra se. Sőt meg beszelgetni is szoktam velük nagy vigyorogva. Ennek ellenért 15 eve vagyok a párommal, és nem csaltam meg. Amúgy szerintem -már ha ezt flörtnek nevezzük- siman belefér. Legyen kedves másokkal is a pasim, ne csak velem. Vegülis nem vitte szobára :)
2019. júl. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
85%
Szegény pasi... A helyében fejvesztve menekülnék mellőled.
2019. júl. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Én is rámosolygok emberekre, pl. boltos nénire, vagy ha valaki elôre enged, vagy csak cuki gyereke/kutyája van stb. Ez nem jelenti, hogy bármit is akarok tôlük, csak belülrôl jön. N
2019. júl. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Hu ez azért meredek,kedves kérdező.Én párom is szokott mosolyogni,sziát köszönni nőknek (pl.boltban eladónak) ,sőt a volt szomszédjának azt mondta"jót tett a változás neked,jól nézel ki" csaj bálna méretről fogyott normálra. Mellette voltam amikor megdicsérte. Akkor most szakítsak vele,mert megdicsérte vagyis bókolt?


Én képes vagyok egy teljesen idegen emberre rámosolyogni,ha szimpatikus számomra.Attól még nem akarok aláfeküdni,de még éjjelente álmatlanul sem fogok forgolódni,hogy hogyan léphetnék vele kontaktba,mert kell nekem. Ezek olyan dolgok,hogy te megütközöl rajta,párod meg szerintem a mosoly utáni percben el is felejtette. Ne rágd a lelkét hülyeségekkel,mert egy megkeseredett,morcos ember lesz,akinek már akkor lelkiismeret furdalása lesz,ha megyek a patikába és ráköszön a gyógyszerésznőre.

2019. júl. 5. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Jav*** bemegy a patikába...
2019. júl. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Hűha , Kérdező!Azt képzeld el, lesz egy munkahelye, ahol csinos kolléganői is lesznek. Ebédszünetben együtt mennek el. Nemcsak mosolyog rájuk, hanem kedvesen beszélgetnek is.........
2019. júl. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szinte sajnálom a pasidat hogy ilyen betegesen féltékeny barátnője van XD Remélem talál jobb nőt mint te :)
2019. júl. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!