Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Két hosszú fekete hajszálat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két hosszú fekete hajszálat találtam az ágyunkban! Szerintetek megcsal?

Figyelt kérdés

Nekem hosszú vöröses szőkés a hajam! A fiúnknak rövid vörös! Hogy kerülhetett oda?

N 27


2019. jún. 10. 17:25
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
96%
Az én exem pontosan így bukott le... De neked kívánom, hogy ne ez legyen a helyzet. 26 N
2019. jún. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
13%

"Há de hosszú fekete háááááj hát órá ván jáááááj"


Kutyátok nincs? Amúgy nem biztos, hogy az amire gondolsz, én is a kelleténél többször találok a ruhámra tapadva, ezáltal néha a lakásomban is - kolleganőim haját, pedig én pl. megtartom a párlépés távolságot.


Azért várj ezzel. Ha gyakori és sokszor előfordul - na akkor van gáz.

2019. jún. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
13%
A barátod nem borotválja és a nagy hőségben elkezdett hullani neki.
2019. jún. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

Egy esetből nem vonnék le következtetéseket. Sok kolléganőm van, vittem már haza én is szőke hajszálat úgy hogy szó szerint semmi fizikai kontaktusunk nincs egymással, még egymás asztalához sem megyünk oda...


Viszont, ha rendszeresen ugyanolyan hajszálak vannak az ágyban az már gyanús

2019. jún. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
40%
Van fiútok? Hármasban nyomjátok, de egy másik nő miatt kiakadsz?
2019. jún. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

#5

:D

Nem mindenki fogja érteni, de jó volt!


Vihetsz haza, ahogy írták, na de hogy az idegen hajszál épp a hálóban, épp az ágyban kössön ki?

És kettő?

Azért erre mennyi esély van?

Sajnos én már nem tudok naiv lenni, engem is csaltak meg, és ha ez tényleg nem kamu kérdés, akkor a válasz: igen, megcsal!

Méghogy ne vonj le messzemenő következtetéseket... persze, legyél inkább naiv, két egyforma hajszálat visz haza pobt ugyanakkor, és pont a hitvesi ágyon hullik le róla! Nem az előszobában, nem a konyhában, hanem az ágyon, amin az ember kb 2 féle dolgot csinál: alszik vagy dug! Gondolom a kis barátnőt nem vitte oda aludni.

Várni nem várnék, hogy lesz-e még ilyen, mert lehet máshova is járnak, meg lehet máskor épp nem hullik a haja, meg amúgy is, kidumálja.

De ha van valakije, akkor fix, hogy van tőle messenger üzenet vagy sms. Hacsak nem törli. Bele szoktatok nézni a másik telefonjába?

2019. jún. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim válasza:
Egyébként az ágyban hol találtad a hajszálat? Párnán? Takarón?
2019. jún. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
70%

#6, megy a virtuális pacsi ;)

#5 voltam :)

2019. jún. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Huh ez tényleg durva :( ez biztos nem véletlen... Egy szálnál még bevenném, hogy véletlenül rákeveredett munkában /boltban/buszon és haza hozta. De kettő keveredett rá és pont az ágyban esett le? Gondolom nem utcai ruhában fekszik bele az ágyba, amibe te tiszta testtel alszol.

Ha szembesíted, kimagyarázná, szerintem még ne buktasd le, várj, amíg tagadhatatlan helyzetbe kerül. Pl kapd rajta.

2019. jún. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
19%
hát szeretője van, ráadásul egy tüzes romalány. azok nem olyan halvérűek ám:)
2019. jún. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!