Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Belenéztem a barátom telefonjá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belenéztem a barátom telefonjába, és megtudtam, hogy megcsal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ma belenéztem az üzenetei közé, és láttam, hogy több csajt is megpróbált felszedni mióta velem van (másfél éve). Nem tudom, volt-e bármelyikükkel vmi, de egyértelműek voltak a szándékai.

Én is hibáztam, mert nem kellett volna, de ezek után, hogy legyek vele? Hogy hozzam fel neki? Mit csináljak?



2019. jún. 2. 23:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%

ha ezek után te még vele akarsz lenni, megérdemled


Lépj amíg lehet, és keress olyat aki megbecsül. Ha nem érti miért szakítasz, csak nézz rá, es higgadtan,mosolyogva sorold fel a neveket, majd fordulj sarkon.

2019. jún. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem akarok vele lenni, de nekem sem kellett volna ezt tennem.
2019. jún. 2. 23:17
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű, hogy ezentúl kár együtt lennetek. Megmondom, hogy már 2 csaj is rádírt/hívott, hogy a pasid fűzögeti őket, és neked ebből nem kell, ennyi...
2019. jún. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Dobj neki egy SMSt, hogy neked ennyi elég volt.
2019. jún. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%

Mond el, hogy gyanús volt a viselkedése már hosszú ideje és belenéztél a telefonjába és az ott látottak alapján szakítasz vele. Ennyit tehetsz.


Mindig jönnek a nagy hazug erkölccsőszök, hogy “jaj, nem szabad más telefonjába belenézni!” Dehogynem. Tèged érintő, az életeddel kapcsolatos negatív hatasú döntéseket hozott meg a pasid és te megérezted. Jogod van az igazsághoz, ha ő már ennyre gerinctelen volt veled. Kezeld úgy nyugodtan, hogy lefeküdt másokkal, mert szerintem kihasználta a bizalmadat. Mindig azt a legkönyebb átverni, aki feltétel nélkül bízik bennünk


Lépj tovább, idővel jobb lesz.

2019. jún. 3. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
98%
Itt a megcsalás bőven súlyosabb, minthogy belenéztél.Gondolom, nem ok nélkül tetted, és be is igazolódott a gyanú.Oszd ki, aztán vágd ki!Ennyi.
2019. jún. 3. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%

Nem kell megindokolni egy szakítást, bőven elég ok, hogy te nem akarsz már tőle semmit.

Egyszerűen mondj annyit, hogy történt pár dolog, ami miatt már nem tudsz bízni benne, és te befejezted. Ne keressen többet.

2019. jún. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
67%

ja, amit 7. írt, az elég reális.

De ne érezd magad rosszul, hogy belenéztél...persze, ha megmondod, te leszel minden őrült..jó kis védekezés támadni...Volt olyan, hogy azt hitte az idióta, hogy feltörtem a fiókját, azért bukott le, hogy várja a randipartnerét, holott csak épp lelépett, írta is, nekem meg ment egy buszom 5 perccel később, és volt egy ilyen sugallatom, hogy bemegyek.

2019. jún. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%
Ezek után még kérdezed, hogyan maradj vele? Ha mellette akarsz maradni, aki ne csinálj semmit, helyedben viszont elmondanám, hogy belenéztél telefonba és láttad azt amit, ezért szakítasz. Szerintem nem lényeg hogyan reagál, hiszen innentől a kapcsolat kuka.
2019. jún. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nyilván ennek vége lesz, nem tudok így vele lenni, nem tudom miért írtam hülyeséget, hogy hogy hogy legyek vele ezután.


Nem töröltem/töröltettem egy választ se.

2019. jún. 3. 10:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!