Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 30 felett belemennétek szerető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 felett belemennétek szeretői kapcsolatba ( nőkre gondoltam) ha a pasinak van barátnője illetve gyereke?

Figyelt kérdés
2019. júl. 6. 20:45
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
29%

Az a helyzet, hogyha elkezd ott lent bizseregni,kielégületlenség van hosszabb távon, bizony az ember lánya könnyen elveszìti a józanságát. Hajlamos a puncijára hallgatni az esze helyett. Ilyen esetben én soha nem mérlegeltem azt, hogy a férfinek milyen háttere van. Legtöbbször úgy is hazudnak, hogy nincs otthon szex, megromlott a házasságom meg ilyeneket. Ez kényelmes mert nem kell belegondolni a dolgokba és csak a szexre lehet koncentrálni. Fontosabb az szerintem hogy nelegyen lebukás, a diszkréció. Úgyhogy én belementem mikor otthon nem volt szex.

38/n

2019. júl. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
86%

Nem.

Sosem akarnék önszántamból másodhegedűs lenni.

Most abba ne menjünk bele, ha nem tudok róla, mert ott nyilván más a felállás.

De ha a tudatában vagyok, hogy családja van, akiket elárul, megaláz, + mellé nyilvánvaló, hogy én mire kellek kizárólag, biztosan nem.

2019. júl. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
56%

Bele fogsz szeretni, viszonzás nélkül


Bántani fog, hogy a te ágyadból ki, az asszonyéba be.

Neked az utolsó éveit, hogY egy normális kapcsolatot találj.

Ne vesztegess el.

2019. júl. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
13 as az utolsó éveim: azért ezt ne mondd így azért ez nem így van egy 32 évesn nő nem öreg.
2019. júl. 7. 13:23
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, hülyén fogalmazott, aki írta, de azért szerintem érthető, mire gondolt:


-Ha a terveid között szerepel olyan, hogy házasság, családalapítás, gyerekek, amihez kell egy normális kapcsolat + kiismerni egymást, akkor jobb, ha nem egy hülyeségre pazarlodnaz idődet, mert ehhez valóban záros.


-Amennyiben a fentieket a hátad közepe sem kívánja, természetesen az egészet tekintsd semmisnek.

2019. júl. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

#15 köszi a pontosítását.

#14 persze, hogy nem vagy öreg. Csak, abban az értelembeb, ahogy az utolsó kolléga írta

Elvesztegetsz ezzel pár évet, és akkor már eléggé szerencse kérdése, hogy találsz-e valakit komoly kapcsolatra.

2019. júl. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
87%

Annyira ki vagy éhezve, hogy nem tudsz még várni egy rendes pasira aki nem aláz meg téged azzal, hogy csak ki akar használni szexuálisan és nem alázza meg a feleségét, hogy aljas módon hazudozik?

Becsüld meg magad azzal, hogy keresel egy olyan férfit aki csak téged szeret és nem elégedsz meg a szeretői szeteppel.

2019. júl. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
84%

Ennek sosincs jó vége egyébként,én még nem hallottam hepiendről. Az ürgénél is beárazod magad ha belemész.

Igaz nem vagy öreg,de az utolsó pár jó éved ami nagyon hamar elszalad.Ha normálisan gondolkodsz és sikerül megtalálni aki neked kell, akkor is beletelik 2-3 évbe amíg családban gondolkodhattok aztán vége is van.

A te korodban a szeretőzés ilyen szempontból tuti zsákutca,de persze itt senki se tudja mik a távolabbi terveid de az idő ellened dolgozik most is.

2019. júl. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha már gyerek is van, légy észnél. Egy nő, ha rájön, még kilábal a csalódásból, de a gyerek teljes életét elcseszed.

Ennyi felelősség akkor is kell, ha amúgy totál elveszíted a fejedet, mert annyira vonz a pasi.

Valóban, sosem lesz a tiéd.


Hónapokig voltam úgy valakivel, hogy neki barátnője volt. Erről sosem beszéltünk. Én nem csábítottam el, ő kezdeményezte, de a 2. perctől már ugyanolyan vétkesek voltunk ebben, mivel tudtam, hogy várják haza.


Ne tedd, légy erősebb. Vannak jó segédeszközök, meg appok, lehet keresni normális partnert is, ha csak a szex hiányzik. Ha viszont érzelmek kellenek, akkor ezt felejtsd el!!!


(Majdnem 30)

2019. júl. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem kellene olyan akinek családja van, pláne nem szórakozásra! Nekem ehhez nincsen gyomrom, valószínűleg meg fogja tenni más nővel, de ne én legyek az aki egy családot szét dúl, annyi egyedülálló pasi van. Van ismerősöm aki megtette, végülis neki bejött mert a pasi elhagyta érte a családját, de hogy ő hogyan néz tükörbe, hogy a környezete mit gondol róla, a pasi gyerekei hogyan állnak hozzá az már egy másik kérdés, nem hiszem hogy ő ílennek tudatában elégedett vagy boldog bár ha nincsen tuk sok agya akkor nem foglalkozik vele. Részemről szánalmas!
2019. júl. 10. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!