Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti belemennétek hosszútávon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti belemennétek hosszútávon egy ilyen egyenlőtlen kapcsolatba, ahol a férfi sokkal gazdagabb?

Figyelt kérdés
Szinte elsőlátásra beleszerettem a páromba, de akkor még nem tudtam az anyagi helyzetéről. Ne értsétek félre, örültem, hogy a páromék gazdagok, de most már feszélyez. A szüleinek jól menő vállalkozásuk van és több lakásuk és házuk is. Most, hogy egy ideje együtt vagyunk, a szülei azt mondták, hogy nyugodtan költözzünk át az egyik nagyobb lakásukba. Nyáron külföldre mennének 2 hétre. Igazi luxushoteles tengerparti nyaralás és engem is vinnének. A szülei kedvesek hozzám, de úgy érzem, mintha a jólétért cserébe elvárnák, hogy ők dönthessenek az életünkről. Az esküvőt is kitalálták előre, hogy ha lesz akkor milyen legyen. Hálás vagyok nekik, de én nem szeretnék rájuk támaszkodni anyagilag. Szeretném a saját életemet élni. A páromnak hiába mondtam el a kételyeimet, szerinte rendben van így minden.
2019. jún. 5. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Te egy igazi főnyeremény vagy. Ilyet se sokat hallani, hogy egy lány ettől fél, más pont ezt keresi, hogy gazdag pasi és ne kelljen semmit tennieje. Mivel Te egy rendes lány vagy így nem kell aggódnod semmi miatt szerintem. Az a lényeg, hogy Ti szeressétek egymást.
2019. jún. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor lenne baj, ha éreztetnék veled, hogy hozzájuk képest szegény vagy. Tök normálosak veled. Ha adnak fogadd el, ha ütnek szaladj el. Az élet ilyen egyszerű.

Ha bajuk lenne veled észrevennéd.

10ból 8 anyós büdösgyökér.


Max ha neked van kisebbségérzeted emiatt vállalkozz a pároddal és majd neked is lesz.


Örülj, hogy nem néznek le, és kedvesek veled. Ez nagyon ritka a mai világban. Légy hálás érte, becsüld meg. Ha zavar hogy neked kevesebb van, tegyél érte hogy neked is legyen.

Biztosan tudnak tanácsot adni merre érdemes elindulni üzletileg.

2019. jún. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Erről a fajta előre problémázásról szokj le mindenképpen. Ne gyárts idő előtt elméleteket félmondatokra és gesztusokra alapozva. Csóró szülők is szoktak hangosan fantáziálni a gyermekük esküvőjéről, ha ez megnyugtat. A legtöbb szülőnek idő kell, hogy leszokjon a gyerekei életébe való beavatkozástól. Az elmondottak alapján nem érzem, hogy az anyósjelöltedék rosszabbak lennének ebben, mint az átlag. Úgyhogy lazíts, és a jó jeleknek örülj inkább, pl. hogy tisztelnek.
2019. jún. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Minden nőnek jár egy sokkal gazdagabb férfi.
2019. jún. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
22%
Nem mennék bele,nekem ne fizetgessen senki sem.
2019. jún. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer volt ilyen problémám, csak nőként én voltam a gazdagabb. Nem lett jó vége, hogy úgy mondjam... Azóta megfogadtam, hogy egyenlőtlen kapcsolat max. szexkapcsolat lehet.

De nálad, ahogy olvasom, nincs komoly probléma. Ne ess az exem hibájába, és ne akarj kompenzálni.

2019. jún. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Totál megértelek, én ugyanígy éreznék. Párodnak nyilván ez így természetes, ezért nem igazán érti a problémád. Nehéz helyzet ez. Ha úgy érzed nagyon irányítani akarják az életeteket, mindenképp hozd fel a témát. Az összeköltözésnél pedig az volna a legjobb ha közös lakásba/albérletbe költöznétek, nem a gazdag szülőkébe.
2019. jún. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!