Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van olyan akit sosem csalnak meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan akit sosem csalnak meg?

Figyelt kérdés

Nem csaltak még meg, nem is igazán volt kapcsolatom, csak ahogy nézegettem itt a gyakorin a kérdéseket, szöget ütött a fejembe,hogy nyilván a megcsalásra nincs mentség, a megcsaló hibája legfőképp. És bár elfogadhatatlannak tartom, sok olyan eset is van , ahol a megcsalt is hibás valamilyen szinten, tehát a megcsalás úgymond "nem ok nélkül" történik.

Pl: ha valaki teljesen lenullázza a szexet a kapcsolatban, egy idő után a másik máshol fogja keresni. És persze nem megoldás a megcsalás, de valahol a megcsalt fél is ludas.

És ennek kapcsán jutott eszembe, hogy vajon létezik-e olyan ember akit sosem csalnak meg ,mert mondjuk effektíve tökéletes/a kapcsolataiban tökéletesen viselkedik a másik ember számára tehát ha van mondjuk egész életében 5 párkapcsolata akkor azokban sose csalták meg, fel se merült a dolog, hanem teljesen más miatt ért véget.

Szerintetek van ilyen ember?



2019. júl. 8. 20:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%

Manapság nagyon kevés embernek van gerince, inkább marad a kényelmes posványban minthogy szakítson és utána menjen a vágyai után.

Szerintem nagyon nagyon ritka, hogy valaki ne csalná meg a párját vagy ne csalnák meg. Én úgy tudom, hogy exem nem csalt meg, de hát a franc se tudja. Mostani párom exe elmondása szerint nem csalta meg, de más (akkori legjobb barátnője) szerint meg de.

Exem mellett megfordult a fejemben, de inkább szakítottam és kiéltem magam (nem ez volt a szakítóok, hanem a nárcisztikus személyisége), aztán a mostani párom mellett eszembe sem jutna. 3 éve vagyunk együtt, de lehet el fog még jönni az az érzés, de az, hogy nem csalod meg a párod egy döntés. Ennyi.

2019. júl. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%

Bírom az ilyen hülyéket, mint az első.:D

Van egy 3 éves kapcsolata és úgy osztja az észt, mintha lehúzott volna 30 évet, 3 gyerekkel :D

2019. júl. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Engem nem csaltak meg, de közel sem én vagy a kapcsolatunk oly tökéletes (sőt volt ahol pont a tökéletesség volt a félrelépés oka).

Egyszerűen emberileg ilyen a párom.

2019. júl. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem sose csaltak meg. Én se mást.

Viszont nevetséges,hogy tisztességes nőként nem egyszer tapasztaltam meg, hogy a srácok inkább visszamennek a régi szarba, ahol félreszexeltek a lányok..

Nem értem hogy lehet olyannal együtt lenni, aki a problémák elől másnak az ágyába menekül... Egyébként már egyik sincs ezekkel az exekkel együtt, gondolom rájöttek, hogy hiba volt. :)

2019. júl. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%

nekem csapta a szelet egy faszi, de közben élettársa volt.


megmondta kereken, hogy már nem szerelmes a nőjébe és az agyára megy.


mikor mondtam, hogy én nem leszek titkos harmadik, ha akar valamit tőlem, akkor szakítson, azt mondta, hogy ő már belebaaszott x évet a barátnőjébe, nem fogj eldobni, tehát maradt a nővel.


ezzel megerősítem a kérdező gondolatait: igen, a legtöbben, ha boldogtalanok, keresnek vkit, és kiszórakozzák magukat, és még ahhoz is lusták, h. váltsanak, inkább maradnak a szarba.


biztos vagyok benne, hogy nrm én voltam az utolsó, akivel ez a faszi kavarni próbált.


mert nehéz úgy egy életet végigcsinálni egy nő mellett, h. boldogtalan vagy vele, ilyenkor inkább megcsalod.

2019. júl. 9. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
40%
Szigorúan véve nem, nincs ilyen. Hiszen az érzelmi megcsalás is megcsalás, olyan ember meg nincs a földön aki 30 év házasság alatt egyetlen egyszer sem ábrándozott volna el valaki másról. Vagy szex közben hirtelen ne villant volna be valaki más akire vágyott. Túl nagy feneket kerítetek a hűségnek.
2019. júl. 9. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Soha ne mond hogy soha:) senki sem lehet biztos a dolgában. Aki azt mondja hogy soha nem csalták még meg..... tudja is ő:) mindegy, csak remélheti hogy így van. Sajnos a legtökéletesebb párt, társat is megunhatják. Mondom ezt 15 év házassággal a hátam mögött. Nem léptem félre soha. Csak ez az amit biztosan tudok:)
2019. júl. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszokat!

De vajon létezik-e olyan ember aki minden kapcsolatában annyira jól, annyira tökéletesen működik hogy sosem csalták meg? Létezhet-e egyáltalán ilyen ember?

Most az ilyen ábrándozast egy másik emberrel való szexről ne keverjük ide, néha fantáziálgatás nem megcsalás még, legalabbis szerintem.

2019. júl. 9. 09:47
 9/13 A kérdező kommentje:
Illetve a megcsalás az mindig 2 felen múlik (a megcsalón és a megcsalton), mindketten hibások valahol? Vagy vannak olyan esetek is ahol a megcsalt tényleg semmit sem hibázott mégis megcsalják? Mi a véleményetek?
2019. júl. 9. 09:49
 10/13 anonim ***** válasza:
22%
A legszebb nőt is unja valaki. Az ember alapvetően nem monogám, pontosabban időszakosan monogám. És akk nem tud uralkodni az ösztönein, az bizony eljuthat a megcsaláshoz. Sokan vannak ilyenek, de nyilván nem mindenki. A társadalom még mindig a szigorú monogámiát fogadja csak el.
2019. júl. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!