Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megérdemli a hűtlen hogy be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megérdemli a hűtlen hogy be árulja a szerető a feleségnek?

Figyelt kérdés

2019. júl. 21. 15:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy szeretői kapcsolat is kapcsolat.

Ott is le kell szegezni az elején, hogy ki mit vállal, mit szeret a szexben, hogy ez csak a szexről szól stb.

Ezt mindkét félnek el kell fogadnia. Meg ott a diszkréció.


Ha tegyük fel egy családos pasi úgy ismerkedik, hogy nekem családom van, szeretem őket és nem fogom elhagyni, viszont hiányzik a szex otthon, vagy a feleségnek olyan problémái vannak, ami miatt nincs, (itt nem a menstruációra gondolok), hanem hormon és egyéb más.

Akkor ezt mindkét fél elfogadja, viszont a a hűtlen fél tudja hogy nem akarja otthagyni a családját, csak szexet akar a szeretőtől, viszont ennek ellenére hitegeti, az meg is érdemli, ha kitálal a szerető.

2019. júl. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
72%

Én családos ember szeretője vagyok, és igen szerelmes is vagyok belé.

De soha nem szólnék a feleségnek, noha ez nálunk nem csak sima sze&en alapuló szeretői kapcsolat.


Szerintem ne tedd akár megérdemeli vagy nem.

99% hogy te leszel a szemét hazug ribi aki csak kitalálta dolgokat.

2019. júl. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
83%

A helyzettől függ szerintem.


Én sajnos most kerültem ilyen helyzetbe: van egy kollégám, akivel jó barátság alakult ki köztünk évek alatt. A munkahelyen beszélgettünk egymással, meg közös céges eseményeken találkoztunk, de máshogyan nem. Neki van családja, nekem férjem. Én mindig is tetszettem neki, mint nő, ő nekem egyébként sosem jött be mint férfi, de nagyon kedveltem kezdettől fogva, a stílusát, a humorát.

Pont amiatt, mert egyikünk sem volt független, a szex témát mindig is kerültük.


Úgy hozta az élet, hogy az én házasságom tönkre ment. Év elején kiderült, hogy megcsalt a férjem. Az azóta eltelt időben volt sok kínlódás, próbáltuk helyrehozni a kapcsolatunkat, de nem sikerült, nemrég eldöntöttük, hogy elválunk.


Fél évig nem mondtam el senkinek, hogy válságban van a házasságom...se a szüleimnek, se a barátnőimnek. Aztán amikor már kezdett tarthatatlanná válni a helyzet, muszáj volt megnyílnom, hogy és elmesélnem a velem történteket, mert már nem bírtam tovább magamban tartani. Elmondtam a barátnőimnek és ennek a barátomnak is. Ez kb. másfél hónapja történt. Akkor még én reménykedtem benne, hogy a férjemmel helyrejönnek a dolgok. A barátommal beszélgettünk a velem történtekről, tanácsokat adott nekem. Jó volt látni a helyzetet egy férfi szemszögéből.


Aztán egyre többet beszélgettünk. Most hétvégén volt egy buli, ahol csókolóztunk és sajnos le is feküdtünk egymással.

Borzasztóan érezzük magunkat. A baj az, hogy lelkileg már régóta közel vagyunk egymáshoz....és sajnos most nem tudtunk egymásnak ellenállni. Neki van családja, nem fogja őket elhagyni, ez tiszta sor és nem is szeretném ezt.


Szóval én nem fogok egy szót sem szólni a feleségének, mert nem akarom, hogy tönkremenjen a házasságuk miattam.

2019. júl. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
#13 gondolod ezert tönkre menne a házassága?? A felesegek van hogy elnézik ezt !!
2019. júl. 22. 15:31
 15/16 anonim ***** válasza:

sajnos ismerek olyat, akit folyamatosan csaltak/csalnak nem egy nővel, egyik hitegetett szerető nagyon durván kitálalt, így kiderült az összes többi nő is... de még mindig vele van és feleségül is ment a megcsalóhoz, de szerintem megérdemelte a kitálalást a férfi

a megcsaltnak tudnia kell, hogy mi történik a háta mögött, akkor is, ha papucs viselkedésmintát folytat, de ha a sarkára áll és kivágja a másikat, akkor pedig segítség volt

2019. júl. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
2019. aug. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!