Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megérdemli, hogy leleplezzem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megérdemli, hogy leleplezzem?

Figyelt kérdés
A párommal már 6 éve együtt vagyunk, de van felesége. Akkor jöttem vele össze, mikor el akart válni a feleségétől, és egy társkeresőn ismertük meg egymást. Már 6. éve vagyunk együtt, de ő még mindig együtt van a feleségéve. Most legutóbb azt mondta, hogy veszünk egy közös házat, és elválik a feleségétől, mert nagyon megromlott a viszonyuk (évek óta semmi szex, külön szoba stb.) Van 2 gyerekük is, de már mindkettő felnőtt, 20 és 24 éves. A minap, felhívott, mindenféle előzmény nélkül, hogy ő nem tud ketté szakadni, és kidobott, így a nagy beígért terveink összeomlottak (közös ház, közös élet 3 gyerekemmel, stb.) Most jelen pillanatban azt tartanám a leghelyesebbnek, hogy felhívom a feleségét, és beszámolót tartok neki. Vajon megtegyem, vagy hagyjam szó nélkül ezt az elvesztegetett 6 évet, amit csak ígérgetéssel töltött, és nem lett belőle semmi? Nem hinném, hogy bele rondítottam volna a házasságába, hiszen mikor megismerkedtem vele, akkor úgy volt, hogy válnak.

2013. júl. 22. 15:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Persze, allj bosszut. Attol meg elvesztegettel 6 evet az eletedbol. Ugyes vagy.
2013. júl. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
64%

6 év?

Én is tartottam szeretőt, de legalább nem hülyítettem. :(

Biztosra veheted, hogy nem külön szobában alszanak és hogy ezután sem válik el.

Ha kitálalsz akkor sem lesz a Tiéd, de 6 év szívatás után megérdemli.

34/F

2013. júl. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Felesleges lenne.
2013. júl. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
74%

6 évig kábított?

Nyugodtan leplezd le, megérdemelné.

2013. júl. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%
Komolyan képes voltál 6 évig vele lenni úgy, hogy közben végig volt felesége? Te is elég szánalmas vagy már bocs.. pech, hogy szakított veled mert pont összeilletek.
2013. júl. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

szóval a nőt akarod megalázni?!!

tényleg nagyon okos vagy, gratulálok,

amúgy Neked mennyi eszed van, képes vagy 6 évig mindent elhinni, ugyan már hány éves vagy? Te még hiszel a mesékben?

ébredj már fel és használd az agyadat!!!

senkit ne hibáztassál, csak magadat, mert nem gondolkoztál!!

szóval ha mást akarsz megbántani és tipikusan ez nem azzal beszéled meg akivel elszámolni valód van, hanem az asszonnyal akinek aztán semmiköze az egésznek, hát ez is bizonyít valamit, inkább elgondolkoznék, aztán keresnék egy férfit, akit lehet szeretni N

2013. júl. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
76%

Kezdjük ott, hogy te voltál a ri.banc, mert nős férfival kezdtél. Ostoba is voltál, mert ha egy férfi megcsalja a nejét egy szeretővel, akkor nyilván erkölcstelen szószegő ember, de akkor a szeretőt ugyanúgy át fogja verni. Te meg azt hitted, hogy ha az egyik nőjét átverte, akkor a másikat nem fogja? POnt te leszel a kivétel? (Ha így gondolta volna, egy héten belül elválik...)


MOst azt döntsd el, hogy azon kívül, hogy jól bosszút állsz a szemét disznón, hány ember életét akarod tönkretenni. A feleségét is tönkreteszed meg a két gyerekét is (hiába elmúltak 20 évesek). És mindettől te se leszel kevésbé ri.banc. Tehát? Telefonálsz?

2013. júl. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
64%

Most komolyan léteznek olyan csajok akik képesek ennyi ideig egy pasival lenni,úgy hogy tudja,hogy van felesége,még ha nincsenek is jó viszonyba már????

Hihetetlen milyen nők vannak.Komolyan van ilyen??????

2013. júl. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem 6 évig hitegettem magamat, hanem azt mondta, hogy majd 6 év múlva, ha a gyereki kirepülnek, összecuccolunk. És most jött el az a 6 év. Nem a nőt akarom megalázni, hanem nem biztos, hogy hagyni akarom, hogy 6 év után, csak így szó nélkül eltűnjön, és élje tovább a kis jól berendezett életét. Összejönni meg semmi esetre sem akarok vele, ezek után, nem azért csinálnám.
2013. júl. 22. 16:02
 10/18 anonim ***** válasza:
Ha mar ennyire hulye voltal, inkabb csak a fickonak ejtsd el, hogy megszellozteted a dolgot, es ne a csaladjanak. Bar tokmindegy, mit csinalsz, nyertes te itt sehogy sem lehetsz.
2013. júl. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!