Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egy évig csalt, most kiderült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy évig csalt, most kiderült és azt mondja mindkettőnket szeret?

Figyelt kérdés
A barátom egy éven keresztül egy másik nővel is együtt volt. Ugyanúgy járt vele kirándulni, koncertre stb és én ebből semmit sem vettem észre. Ő valotta be, majd utána ki akart velem bekülni, azt akarta menjek hozzá feleségül és szuljek neki gyereket soha többé nem csal meg stb én vagyok az élete blabla ezután fel keresett a lány akivel csalt és ki derült, hogy neki meg azt mondja már nem is beszélünk. Baba cipőt vett neki, hogy tudja a lány komolyan gondolja vele. Le csaptunk rá közösen a lánnyal és kérdőre vontuk, azt mondta nem tudott dönteni, mindkettőnket szeret és, hogy azért nem hagyott el engem mert a nő sem hagyta el a paliját. Egy évig lakott nálam, közben amíg ő azt csinálta én mostam rá főztem, vasaltam stb. A csaj fel is pofozta mert meg kérdezte mikor szexeltünk utoljára kiderült, hogy velem csütörtökön a csajjal pénteken. A csaj ott bőgött. Mi a legjobb megoldás, ha le tiltom mindenhonnan én el tűnök az életükből? A volt barátom azt akarja mossam ki őt hazudjam, hogy nem is feküdtünk le, hogy a nő vele maradjon. Egyáltalán az ilyen ember miféle ember? 30 éves, 3 évig voltam vele. Nem vagyok csúnya nő, adok magamra, utánam néznek a pasik, akkor miért nem voltam neki elég én?

2019. júl. 22. 07:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Fú ilyen pasival nekem is volt dolgom... Komolyan mondom vérlázító a viselkedése!

Én szó nélkül letiltanám, lakásból repül, zárcsere. Csajnak megmondanám, itt van a nagy "szerelme", csináljon vele, amit akar, de inkább ő is írtsa ki az életéből.

2019. júl. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
7%

Szép az alfák élete.

Sokat hisztiztek keres(ünk) más(okat)

2019. júl. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
56%
Én ha haverod lennék, addig utnem a köcsögot, amíg mozog.
2019. júl. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 acelsziv ***** válasza:
72%

12: Szóval szerinted egy "alfa" ilyen? És te is ilyen vagy?

Szóval amikor lebuksz akkor siránkozol, meg könyörögsz? Ez apukám nem alfa, hanem egy gerinctelen kis csótány. És ez vagy te is.

2019. júl. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
8%

Kedves 12-es. Ne személyeskedjünk.

Van egy története kérdezőnek. A másik felet nem hallottuk.

Van közös vonásom a kérdező barátjával. Egyedül élek. A nőt, egy másikkal lehet aránylag könnyen szakításra bírni.

2019. júl. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak ki akartad magadból ezt írni. Én személy szerint sajnállak. 85% hogy tényleg az van, amit írsz, mármint a másik oldalt nem ismerve. Itt nem kell tanács a döntéshez. Ezt a fickót ott kell hagyni, nem fogsz tudni rá számítani. Vond le a tanulságot és lépj tovább.
2019. júl. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Yoda m. ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Elmondom, mire gondolok...

A fiú nem téged, s nem a másik lányt szereti, hanem...

belőled azt, ami kedves és elfogadható...

belőle meg szintén azt, ami kedves és elfogadható... persze számára.


Namost... ez azt jelenti, mivel te és a másik lány ugye nem vagytok (mindenben) egyformák (hisz nem ikrek vagytok), ezért a fiú

1. megpróbált mindkettőtökből kihozni saját maga számára azt, ami neki a legjobb. De, CSAK neki.

2. "fő a változatosság!" alapon döntött mindkettőtök mellett. (Tán azt hiszi, h. még divat a hárem?)

3. nem vette figyelembe, hogy ti ketten NEM egyszerűen egy "használati tárgy" vagytok, hanem érző lélekkel és testtel rendelkező emberek. Akik ráadásul egyéni jó/rossz tulajdonságokkal rendelkeztek, amely (sajna) szét nem szedhető csak "JÓ"-ra (és kevésbé jóra), s így amikor az ember társat keres maga számára, EL KELL fogadnia a leendő párját olyannak, mint amilyen éppen. És ezzel kell beérje.


Mindebből mi következik? Nos csak annyi, hogy a fiúnak fogalma sincs arról, mit jelent "szeretni" valakit, mit jelent "elfogadni" valakit... stb. Mert kizárólag a saját érdekét tartotta szem előtt, hogy NEKI MI a JÓ! Csak egyedül azzal nem foglalkozott, hogy nektek, Nőknek vajon MI LEHET A JÓ.

(Hát az, hogy háremet tartson fönn, gondolom az nem...)


Szóval (véleményem szerint) a fiú olyan mértékű nárcizmusban szenved... amely azt súgja fülébe:

- Mindegy, hogy ki... csak valaki(k) szeressen már! - És hát pont ez lesz a veszte. Csak ezt Ő még nem tudja. Honnan is tudhatná, hisz még csak egy 30 éves gyerek.


Ugye, Te is tudod, hogy amikor az ember életkora meghaladja a 18-at, az nem jelenti azt automatikusan, hogy akkor már felnőtt! És ezzel el is van intézve...


Ha ezt Te is belátod, akkor érthetővé válik számodra is, hogy akadnak nagyon is megbízható szinészi képességgel megáldott gyermekek... akik "szerető" embernek adják ki magukat, mert hogy szeretnének már SZERETNI. Főleg 30 év elteltével.


Egyszóval a férfi egy nagyra nőtt gyermek... akivel eddig voltál, s ha jót akarsz magadnak, akkor kerüld el minél messzebb.


Neki meg azt javasolom, javasold (ha még beszélnél vele,vagy üzenni tudsz), hogy forduljon sürgősen orvoshoz. Mert igen komoly mentális problémákkal küzd... így 30 fele is...

(Tapasztalom, hogy e kérdésben a kor nem igazán mérvadó.)


Neked azt javasolom, hogy alaposabban ismerd meg önmagad, hogy ráébredj ara, mi-minden kerülte el figyelmedet ezalatt a 3 év alatt, amíg együtt voltatok. Vagy, ha azt mondod, hogy semmi... akkor viszont zavard el a tagot a színház és filmművészeti egyetemre, mert e-szerint ott a helye... ha egyszer ilyen kiválóan játszott.



Az ERŐ legyen Veled!

2019. júl. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!