Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek létezik olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik olyan kapcsolat, ahol nem csalja meg soha az egyik felet a másik? És mondjuk az instan se néz/követ/likeol könnyűvérű nőket a pasi?

Figyelt kérdés
2019. júl. 22. 10:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
46%

Na na. Azért a lájkolás, képnézés, követés stb nem megcsalás. Aki ilyeneken lovahol az elég durván bizonytalan.

Lehet van olyan kapcsolat ahol nem volt/nincs megcsalás. Láttam ilyet, többet is.

2019. júl. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
Létezik, de elenyésző a számuk.
2019. júl. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Nem használok instát, a fb-t is nagy ritkán, azok a fajta csajok nagyon nem érdekelnek, mostanra megcsalásban már voltam mindhárom szerepkörben és egyik sem volt ínyemre, szóval a párom mondhatni be van biztosítva ilyen téren.

33/f

2019. júl. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Noblesse Oblige ***** válasza:
80%

Párom a facebookot sem képes használni... úgyhogy az intáig el sem jutott :)

És abba is biztos vagyok, hogy nem csalt meg (még ennyi év után is fülig szerelmes belém).

2019. júl. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%

Fent se vagyok instán, milliónyi másik férfihez hasonlóan.


Csak sok ilyen férfit észre sem vesznek a csajok.


23/f

2019. júl. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok fenn egyiken se :D Nem akarok aranyásóktól leveleket kapni :D

Adnék nekik arany ásót...


Viberem és whatsappom van csak, de a számomat is félévente cserélem miután meguntam vagy túl sok a mellőzhető ember.

2019. júl. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van. Én barátom is ilyen, 22 éves, exem is ilyen volt, ő most lesz 29. Szóval fiatalabbak közt is van ilyen.
2019. júl. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
10%

A nő nezegethet instan pasikat? Vagy mi ez a kettős mérce?

Egyébként létezik persze, de ez két külön téma. Az instazas nem megcsalás

2019. júl. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nőként sosem csaltam meg senkit és tudtommal engem sem csaltak meg. Nincs instám, facén tiltom az ismerkedni akaró idegeneket. Az exemmel sem megcsalás után mentünk szét, neki facebook profilja sem volt még akkor.
2019. júl. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Előfordul
2019. júl. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!