Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnál hozzá, ha a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál hozzá, ha a párod az anyjához menne be enni mikor hazaér, habár te órákat töltöttél azzal, hogy főzz neki?

Figyelt kérdés

Egy házban lakunk, de külön szinten, külön háztartás, bejárat.


Sorozatban megesik, hogy a párom, mikor hazajön munkából, előbb megy be az anyját üdvözölni, nála is eszik, és csak esetleg fél óra, egy óra múlva jön fel hozzám, és már nem kér enni, holott dolgoztam a kajával, vártam rá.



2019. júl. 24. 07:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
Legközelebb nem főznék.
2019. júl. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%
Másnap odaadnám neki. Ha sorozatosan ezt csinálná hogy másnap sem enné meg, aklor vagy a fejére borítanám vagy többet nem főznék. Szitutól és az embertől függ. :D
2019. júl. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
35%

Sok itteni csaj imádná, mert akkor még csak fel sem merül, hogy főzniük kellene.

33/f

2019. júl. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
69%
1-2 elmondta a lényeget. Nekem nem lenne ilyen vastag bőr a képemen 😀
2019. júl. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%
3-as, amúgy sem "kellene", az úriembernek talán nincs kezecskéje? Ő tán nem örül a mama cicijének?
2019. júl. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
80%

Megkerdezted már miért csinálja ezt? Az még úgy oké lenne, ha néha mondjuk valamit segíteni kell, vagy anyósod megkeri a ferjedet valamire, ő beugrik, es ha már ott van, megkinalja anyukája. De így rendszeresen elég fura. Nem lehet, hogy anyós direkt csinálja?

Nálunk volt hasonló helyzet, bár mi külön lakunk. Ott az volt, hogy párom családi vállalkozásban dolgozik, szüleinel gyülekeznek mindig reggel, és egy idő után kiderult, hogy anyukája készít neki minden reggel szendvicseket. Nekem ez rosszul esett és elég kellemetlen volt, mert egyrészt szívesen csomagoltam volna én is neki, meg kérdeztem mindig hogy csomagoljak e, másrészt meg mit szólnak mások...

Szóval én szóvá tettem neki, azóta nem csinálja.

2019. júl. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
40%

Akkor elgondolkodnék azon, hogy hol a hiba.

Azért teszi ezt mert nem jól, íztelenül, sótlanul, fűszerek nélkül, hús nélkül, vagy esetleg olyat főzöl amit nem annyira szeret.

És igen, igazad van abból a szempontból, hogy a párod, és ha megbánt ha nem, illene elmondania mi a gondja, miért ott eszik inkább.

Ha pedig szereted a párod, szeretsz főzni, akkor képes leszel változtatni úgy, hogy az mindkettőtöknek jó legyen.

Ehhez azonban le kell ülni beszélgetni, helyettünk pedig Őt kell megkérdezned!

2019. júl. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%

Kiszolgáltatott helyzetben vagy.

Megsúgom: Párod is.

Szülei ingatlanjában laktok. Kiszolgáltatott helyzetben vagytok.

Nem célszerű megrontani velük a kapcsolatot.

Van pénzetek, hogy külön költözzetek?

Amennyiben van: Megérné? Esetleg, ha nem hárpiák a szülők érdemesebb maradni.

Babázol? Esetleg lesz kéznél valaki aki segíteni tud?

Ha nem túl rossz a helyzet, inkább mosolyogni. Kaját lefagyasztani.

Ez ember elmehet egy külön lakásba szingliskedni, remetéskedni. Kérdés jó-e ez neki?

Társas életet él. Ez alkalmazkodással jár. A kajálásnak nem kell nagy jelentőséget tulajdonítani.

Ha külön lakást szeretnél. Tégy úgy. Megbeszéled pároddal. Ha nem partner és anyagilag megteheted, tedd azt. Ha nem: Költözz vissza szüleidhez.

Magam részéről kevés nővel tudnám egy fedél alatt elképzelni az életemet. A szüleivel pedig még kevésbé.

2019. júl. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szoloval.
2019. júl. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

En anyujaval beszélném meg. Hogy pl szoljon ha nem föz mert akkor fözök en szivesen.

Anno mi is együtt laktunk parom szüleivel, mindig mas csinalta a vacsit. Habar ott együtt evett a csalad.

2019. júl. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!