Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon hosszú boncolgatása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hosszú boncolgatása annak, hogy együtt vagyok valakivel, akinek nem is annyira tetszem. Külső szemlélőként hogy látjátok ezt?

Figyelt kérdés

A páromnak főleg fekete ruhája van, meg metált hallgat. De nem mondanám nagyon alternatívnak a megjelenését, mert nem hord szegecseket meg ilyeneket, csak ennyi, hogy sötét színekben van. Haja is hosszú, mint a metalheadeknek, de arra is azt mondja, nem a zenei ízlése miatt, hanem mert úgy tetszik neki.

Na mindegy, adott a fenti srác, és adva vagyok én, akire ráhajtott, nyomult, udvarolt, meghódított, együtt vagyunk. Nagyon szerelmes belém, ez nem is kérdés, mindig is egyértelmű volt, most is az. Eleve is az a típus, aki nagyon szerelmes tud lenni, és olyankor teljesen átadja magát.

22 éves a párom, ezt vegyétek figyelembe.

Na, de mivel ilyen fekete meg metál, gondoltam mindig is magamban, neki ilyen darkos csaj kéne... Én nem vagyok alternatív egyáltalán, meg is lepett, hogy szemet vetett rám. Talán említettem is neki mielőtt összejöttünk, hogy neked ilyen rocker vagy metál csaj való.

De tegnap kiborult a bili, mert kérdeztem első ránézésre mi volt, és mivel maximalisan őszinte, megmondta nem tetszettem neki annyira első ránézésre. (Nagyon utálja a fonott hajat, akkor be volt fonva.) Másodjára mikor látott, akkor mutatott be minket egymasnak közös ismerős (hajam ki volt engedve). És akkor már jött oda beszélgetni meg kezdeményezett, aznap indult minden. Es hogy akkor már jobban tetszettem neki nyilván, azéet is kezdemenyezett. De hogy igazán csak akkor tetszettem neki, miután mar ugye chaten is dumáltunk, tehát ahogy kezdett lejönni, hogy milyen jól elvagyunk. És hogy akkor kezdtem neki igazán tetszeni. Azt is mondja, nála nagyon összefúgg a belső meg a külső tetszése, senkitől se ájul el, amíg nem ismeri belsőre.

De aztan rákérdeztem egy nőre akit én ismerek, ő meg csak látásból, aki sátánista. Főleg fekete cuccok, vastag szemsmink, fehér bőr sötét haj. Amúgy rendes nő. Mondom akkor neked ő tetszik, igaz? Hát, igen. Bejött neki. Persze megint azzal jött, hogy de nem ismerte a belsőjét, úgy kiderülhet hogy hülye. Sose beszélt vele ugye. Tehát igen, igazam volt, neki metál lany kell.

Most mar mondhatja, hogy de szép vagyok, de tetszek neki, de nem akarja hogy metál megjelenésem legyen, így vagyok jó, stb. Mert már elszaladt valami.

Pedig a tegnapi beszelgetésig mindog úgy éreztem hogy szerelmes, és hogy tetszem neki. Az arcomat főleg dicsérte mindig. Ha mezitelen vagyok, akkor a legjobban. A fonott hajra is mondja nyugodtan hordjam (én sosem hordok lófarkat, csak fonatot), de attol még kiengedve jobb. Szerintem is jobb kiengedve, de akkor is az egyik fő hajviseletem nem tetszik neki...

Kérdeztem egyáltalán tetszenek az ilyen alkatú nők, mint én, magas vékony? Hát erre se nondta hogy igen, hanem hogy sose elemzte ki, neki milyen alkatú nő tetszik...

Aaaj... Biztos tetsuem neki amúg, de akkor is. Most mondja hogy csak en kellek neki mert en vagyok a barátnője, meg szeret, de mondom az kevés. Tetszenem kell neked. Azt mondja tetszem neki, szép vagyok. Higyjem mar el. Tegnap jól le is fárasztottam ezzel. Ma még nem merült fel, de csak mert elment dolgozni.


2019. júl. 24. 09:19
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a lecseszőseket is. Azt hiszem igazatok van.
2019. júl. 24. 12:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!