Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak vele?

Figyelt kérdés
Már egy ideje nem vagyok boldog vele.A haverjaival állandóan elmegy valahova inni,velem sehova nem megy.Próbálok vele beszélgetni de mindig azt mondja hogy ne fárasszál..Mondtam neki hogy mik azok amik zavarnak a kapcsolatunkba de csak annyit mondott hogy kit érdekel hogy téged mi zavar.Én nagyon sok mindent megtettem ezért a kapcsolatért hogy minden rendben legyen,de őt szerintem már nem érdekli ez az egész:(
2019. júl. 24. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
"Most szakítok veled! Ne keress többé!"
2019. júl. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire leszarja, akkor ne gondolkozz sokat ezen a szakitason csak mondd el neki hogy vége!
2019. júl. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
29%

énekelj neki! Legyen a szám címe:


Szandi - Húzhatsz a f**aszba.


húzhatsz a f**aszba mert nyitva az ajtó mert nálam még működik a rafkó, nem kell az ideg nem kell a vita nem kell nekem egy ilyen hisztis nyűgös kretén fa**sz

2019. júl. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki, hogy nem érzed jól magad ebben a kapcsolatban, és hiába próbáltál vele beszélni, őt semmi nem érdekli, csak saját maga. Innentől pedig már nincs miről beszélni, részedről vége. (Ezek után lehet, hogy hirtelen rájön, hogy nem kellett volna annyira természetesnek vennie, hogy te vagy neki, és megpróbál majd megígérni mindent, de ebből nagy eséllyel semmit sem fog betartani hosszú távon.)
2019. júl. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem van egy ötletem, de inkább privatban ha érdekel.

24F

2019. júl. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

"...kit érdekel, hogy téged mi zavar ..."

Innen nen szabad hátrálni Szandi, mert bele ragadsz ebbe a trágyába.

Mondanám, szakits bárhogy. De szakíts!

Ne hagyd visszadumálnia magát!

Amikor kimondta meg kellett volna tenned!

Lehet jön majd a "megváltozok, máshogy lesz". 1 hónapig?

Az is lehet a szövegéből kiindulva, hogy hidegen hagyja a szakitásod.

Ne fecséreld el az éveid. Nyilván nem lehet tiltani a haveroktól. De ha a szabadideje nagyrészét velük tölti, velük programozik az nem fair.

Mond meg, ird meg ennek vége.

Nem vagy boldog már. Legyen a haverjaival. Szabad a pálya. Élje ki magát. De neked olyan férfi kell akit érdekelsz, figyel rád, aki azt tartja a nap is miattad kel fel reggel.

2019. júl. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!