Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak vele vagy adjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vele vagy adjak neki még egy esélyt?

Figyelt kérdés

Két éve vagyunk együtt de már többször voltak problémáink. Egyszer az exe kavart be direkt és az miatt mentünk szét, máskor pedig nagyon rossz volt a kapcsolatunk és megismerkedett egy csajjal és elhagyott.

Én mikor megismerkedtünk azóta azon voltam mindig is, hogy mi együtt legyünk. Kicsit kapcsolat függőnek is mondanám magam, és vannak pozitív oldalai hogy vele vagyok, mert sok olyan dolgot tesz meg értem amit tudom hogy más nem tenne meg. Tudom hogy nehéz eset is vagyok, ezt is elviselni. De ezen után sosem lehetek 100%ig biztos abban, hogy nem fog elhagyni valaki miatt. Ez miatt kicsit értéktelennek érzem magam mellette.

Fél éve tényleg semmilyen gond nem volt vele, de mai napig attól tartok hogy megint elmegy valahova nélkülem ahol megismer valakit és elhagy.

Nyáron lenne egy nagy megpróbáltatás a kapcsolatunkban, külföldre menne ki két hónapra. Eddig úgy gondoltam addig bírjuk ki, ha megint hajlamos lenne elhagyni akkor úgy is vége lenne a kapcsolatnak.

Tudom magamról hogy a múltam miatt jelenleg elég nehéz eset vagyok, és sajnos úgy érzem más ezt a viselkedést amit a jelenlegi párom mellett tanusítok, nem türné el nekem. Lehet ezért is könnyebb út még mellette maradni. Barátaim igazából nincsenek szóval kikapcsolódás szempontjából is szívesebben veszem ha nem vagyok szingli.

Te a helyemben már most szakítanál vele vagy kivárnád a nyarat hogy változott-e már annyit hogy tényleg nem hagyna már el?


21L



2019. febr. 22. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szakíts.

Már az első szakítás után se kellett volna erőltetni. A második után pedig pláne nem.


Nem pazarolnék egy ilyen emberre egy perccel sem többet, mint amennyit érdemel (=0).

2019. febr. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Kutyából nem lesz szalonna. Az a baj, hogy ha elhagy valaki másért akkor kicsit sem szerelmes. A szerelem pedig nem olyasmi, ami hirtelen megjelenik ha újra összejöttök. Te neki csak egy B terv vagy. Amint adódik lehetősége elhagy, te csak a biztos lyuk vagy neki.

És egyébként ne hidd, hogy más nem teszi meg érted ezeket. Ne hidd el neki, hogy nehéz eset vagy. Én ugyan így gondoltam magamra, aztán megtaláltam a páromat, aki azokat a dolgokat imádja bennem a legjobban amik miatt mások nehéz esetnek gondoltak.

Az a baj, hogy ez nem megváltozás kérdése. A párod nem szeret téged. Hidd el, hogy el fog hagyni, hiszen miért is lenne olyannal akit nem szeret, ha van másik opció?

2019. febr. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Erre a srácra egy percet nem pazarolnék. Már akkor végleg kukáztam volna, amikor visszament az exéhez. Fölösleges harmadik esélyt adni, mert nem fog változni, nem is szeret, csak jó ha kéznél vagy neki. Ha vársz nyárig, garantálom, hogy megint dobni fog egy másik csaj miatt.
2019. febr. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!