Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szakitsak vele hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakitsak vele hogy tényleg el is menjen az életemből?

Figyelt kérdés

Tömör szituáció:

28éves lány vagyok anyám által van saját lakásom a fiú 33éves ő költözött hozzám. Az lett meg beszélve hogy a pénz közösen van kezelve és mindketten dolgozunk én takarítok ő pedig főz és mosogat ezt ő be vállalta de valójában havi 3-4alkalom adtán főz és akkor mosogat ha számára elegendő a mosogatni való édességet eszik vagy kaját rendel. Én nekem ez nem tetszik elkezdtem rá kiabálni hogy segítsen a takarításban vagy főzzön gyakrabban és neki ez nem tetszik jön azzal akkor majd ő átveszi a takarítást főzzek én ő általában bele szól a főzésbe és elég sok mindenbe és annyira nem szeretem a főt ételt de azért jó ha van mert ha nagyon meg éhezem nyilván ennék belőle.

A szex és az intimitás se működik köztünk ha haragszik rám vagy duzzog rám nem akar szexelni és amikor ő meg bánt mert kötekedő természetű és meg bánt vissza adom ugyan ezt akkor én se akarom ő vele. Ő előtte más volt olyan ember voltam kinek a szex és az intimitás iszonyúan fontos volt mert nagyon érzelmes és szeretethiányos vagyok és számomra a szex arról szól hogy szeretve vagyok és kellek a másiknak szüksége van rám és nem bírná ki nélkülem és anélkül hogy szeretgessen de ő ezt kiölte belőlem mert ő teljesen másképpen gondolkodik erről mint én ha dühös rám ellök magától és nincs az hogy én lennék azaz ember akitől le tudna higgadni és mély érzelmeket át tudna élni hanem csak a harag van és a sértettség és engem hibáztat sok mindenért rám kiabálja hogy azért voltak rövid kapcsolataim mert én hibáztam és én voltam a rossz minden kapcsolatomban holott nem igaz mind más más okokból ment tönkre és fáj hogy folyton rám kiabálja és jön azzal hogy unja hogy én így balhézok vele meg úgy holott elegem van abból hogy meg bánt és ami számomra létfontoság kiölte belőlem és nem adja meg és nem érti meg miért és nekem kell őt meg értenem és nem akar elköltözni tőlem pedig sokszor küldtem már el.



2019. jún. 15. 17:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Látszólag kicsit sem kedvelitek egymást - minek vagytok együtt? Semmilyen racionális indokot nem találok erre.
2019. jún. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%

Összepakolod a cuccait, kivágod az ajtó elé, a zárat meg lecseréled!


Ja...volt annyi eszed, hogy ne legyen oda bejelentkezve?

2019. jún. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
28%

Ez az elejétől el van cseszve.

1. Miért a férfi főz?

2. Minek főzzön, ha te úgyse eszel, csak ha épp úri kedved úgy tartja?

3. Ha valami bajod van, nem rákiabálni kell a másikra, hanem felnőtt módjára megbeszélni.

4. A szexet hagyjuk is, az sosem működött, nem is értem, minek költöztetek össze.


Ennek már meszeltek. A fentiekkel együtt vond le a tanulságokat, pakold össze a cuccait, tedd ki a lakás elé és cseréltesd ki a zárat, ahogy fentebb írták. Aztán keress valami normálisat.

2019. jún. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Olyan 15 éves szinten lévő írásod van.Amúgy megmondod a palinak,hogy tipli,azt keresel normálisabbat,mi tart vissza ? Te lakásod.Ha ilyen szituban lennék,már rég repült volna a tag.
2019. jún. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%
Miért okoz az gondot, h "hogyan" szakíts vele? Gondolod nem menne, ha elküldenéd?
2019. jún. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Lakcimileg be van hozzám jelentve sajnos.
2019. jún. 15. 18:13
 7/11 anonim ***** válasza:
69%

Egy kész főnyeremény lehetsz...


Próbáltad egyáltalán kirakni már?

Lenne hová mennie?

2019. jún. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hiszen írtam már hogy sokszor mondtam neki költözzön el tőlem.

Mindketten dolgozunk akkor is elköltözhetne amikor fizut kapunk a lényeg hogy eltünne már az életemből anélkül hogy rendőrségi intézkedést kérne kérném amit lehet nem tudok tenni mert be van jelentve hozzám.

2019. jún. 15. 18:55
 9/11 anonim ***** válasza:
53%

[link]


Ez csak akkor megy, ha közmű nincs a nevén.


Ha van, akkor "megkérsz" pár OKJ-s bézbózütőkezelő szakembert, hogy segítsenek neki csomagolni.

2019. jún. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Semmi nincs a néven csak lakcím kartyailag be van hozzám jelentve és ennyi.
2019. jún. 15. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!