Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak most vele, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak most vele, vagy inkább csak utazás előtt?

Figyelt kérdés

Több mint egy éve vagyunk együtt, volt egy 1 hónapos szünet. Nem igazán tetszik a viselkedése. Egyik pillanatban úgy látom, hogy lehozná nekem a csillagokat, a masik pillanatban nem kapom meg tőle azt a mennyiségű figyelmet, törődést amit szeretnék.

Bízni már nem igazán tudok meg benne amióta volt az az egy hónapos szünet. Próbál bizonyítgatni de ezek után hiába próbálkozok mindig csak kételkedni tudok abba amit állít.

Ilyen se veled, se nélküled az egész. Én szeretnék egy érett, nyugodt kapcsolatban lenni vele mert igazából szeretem, de soha nem kapom meg azt 100%ban amire vágyok, mindig csak beérhetem kevesebbel.

Nehéz róla lemondani mert tényleg szerettem volna hogy ő legyen az igazi, de talán nem passzolunk mégsem össze vagy nem tudom.

Júliusban nekem külföldre kell utaznom, minimum egy évre ki is költözöm. Azon gondolkoztam hogy vagy nyáron vagy most szakítsak vele? Vagy szerintetek valahogy helyre lehet ezt még hozni?



2019. márc. 9. 12:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha már most sem jó akkor miért nem szakítasz vele most? Felesleges ezzel júliusig várni ha már most sem vagy vele boldog.
2019. márc. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

"Én szeretnék egy érett, nyugodt kapcsolatban lenni"


Szóval szerinted az érett viselkedés, hogy eltervezed, hogy 3 hónap múlva szakitasz, és addig kussolsz róla. LOL Ez éretlen és alja viselkedés.

2019. márc. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudsz benne bízni ès a költözès miatt amúgy is szakítani fogtok.

Nem tűnsz szerelmesnek sem.


Nem lenne jobb lezàrva a múltat, tiszta lappal, lelki bèkèvel új lapot kezdve kiköltözni? Mièrt szenvedtek mèg most hónapokat ès mièrt rontod el a kint lèted elejèt?

Szakíts most.

2019. márc. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy addigra tükörbe tudj nézni, most kéne változtatnod. Addig, amíg ezt nem teszed meg, elsősorban önmagadat csapod be. Nem mellesleg őt is.
2019. márc. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%

Ha tudnád mennyit fogsz még szopni ezzel a hozzáállásal kérdező... 😂

32/f

2019. márc. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Bizalom nélkül minek nyárig várni? A sza.r nem lesz jobb, ideje szembenézned vele.
2019. márc. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szeretnék benne bízni de akkor elveszett felé a bizalmam. És azóta is van elég sokszor mikor nem tudom eldönteni hogy most csak egy számomra félre érthető helyzet van, vagy megcsal.. nem tudom eldönteni.

És egyszer nagyon figyelmes, akar bizonyítani hogy tudjak benne bízni. Máskor meg úgy látom nem érdekli hogy mit érzek. Ő hagyott el akkor aztán kibékültünk.

Ha olyan nagyon jó lenne a kapcsolat el is jöhetett volna velem.

Már mondtam neki nem egyszer, hogy beszéljünk meg, változzunk mindenki abba amibe kell, mert különben még mostanában inkább szakítok ha nem javul a dolog. Egyszerűen soha nem tudom eldönteni hogy megcsal vagy csak fura a helyzet. És ez engem kiidegel

2019. márc. 9. 14:30
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondolod, hogy megcsal?
2019. márc. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mondj rá példákat is hogy szerinted mi az ami miatt megcsalásra gondolsz.
2019. márc. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Miután már nem vagy szerelmes, teljesen felesleges, meddő gatyázás lenne várni a szakítással. A MOST-nál soha semmire nincs jobb alakalom.
2019. márc. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!