Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Régóta izgatja a fantáziámat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régóta izgatja a fantáziámat a kérdés - számotokra mi számít megcsalásnak?

Figyelt kérdés
Nő, férfi választ egyaránt várok.

2019. júl. 24. 16:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Flörtön kívül minden.
2019. júl. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%

Már a csók is.

Kifejteni nem fogom miért, aki rendelkezik némi alap érzelmi intelligenciával annak nem is kell megmagyarázni.

33F

2019. júl. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
19%
Az, ami kiderül.
2019. júl. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
31%
Gondolati bűnök szigorúan véve, partnernek járó fizikai kontaktus meglépése általában véve.
2019. júl. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%

Tudok olyan helyzetről, amikor még csók se kell! Például ha az egyik fél titokban és rendszeresen találkozgat egy ellenkező neművel úgy, hogy összejönne vele, érzelmeket táplál iránta. Én voltam ilyen szinten megcsalva, rosszabb volt, mintha egy egyéjszakás kaland lett volna.

Szerintem bármi az, amikor az egyik fél a párja előtt titkolózva, őt átverve konkrét lehetőséget teremt arra, hogy valami kialakuljon egy harmadik személlyel.

Az, hogy megtetszik a másiknak valaki... előfordul. Én még pár üzenetváltáson sem akadnék ki. De ha már elkezd vele találkozgatni, táplálja ezt a dolgot, akkor ott már egyértelmű, hogy megtenné. Itt a lényeg az önkontroll - mert az érzéseiért senki nem felel, de a tetteiért már igen! Ha a párjának hazudik, azért meg pláne. X év kapcsolat után már előfordul, hogy valaki felkelti az érdeklődésünket, én is voltam már ilyen helyzetben. Kérdés, hogy mit teszek... hagyom magamban szépen lecsengeni, vagy pedig konkrét lépéseket teszek, hogy realizálódjon a dolog. Ha randizom az illetővel úgy, hogy tudom, akar tőlem valamit, és közben a páromnak azt hazudom, hogy a barátnőimmel shoppingolok, akkor az bizony megcsalás - szó szerint, hiszen becsapom, átverem, visszaélek a bizalmával.

Ha tetszik valaki és mondjuk elkezdek vele üzengetni, mert jólesik a bizsergés, de nem hagyom elharapózni a dolgot, nem realizálódik és "csak" elhallgatom a párom előtt, de nem hazudok neki, azt én nem tekintem megcsalásnak. Ha a párom tenné, akkor sem tekinteném, ha megtudnám, rosszul esne, de megérteném.

Most szándékosan a határeseteket írtam, mert a testi kontaktus az már egyértelműen megcsalás (csók, szex), bárhonnan is nézem. Lehet egyéjszakás, vagy rendszeres, akkor is.

2019. júl. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
7%
Egy provokatív mosoly,már annak számít.
2019. júl. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%

#5 mondjuk igen, jobban belegondolva az érzelmi megcsalás sokkal rosszabb a csóknál.

33F

2019. júl. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
2019. júl. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
22%

Nalam az erzelmi megcsalas

Vagyis nem erdekel ha dug barkivel is amig erzelmileg hozzam kapcsolodik.

Ez oda vissza ertendo.


N

2019. júl. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
71%

Más személlyel való nemi kapcsolat létesítése. Pont.

Persze amíg idáig eljut az ember, addig is vannak állomások, de az a megcsalás fogalomkörébe tartozik.

2019. júl. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!