Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom itt dolgozik Magyarorszá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom itt dolgozik Magyarországon mint kamionosként de az a baj hogy a munkáltató kevés fizet sokszor ez miatt van veszekedés szerintetek? Lent a többi

Figyelt kérdés

Az van hogy a párom 240000 Ft keres de úgy hogy a kamionba is bent alszik! Kettő napot!

És az van hogy nagyon szemét neki a főnöke, sokszor csinál vele olyant hogy , nem engedi el szabadságra mikor megszületett a kisfiunk kapott rá 4 napot össz visz!

És azt tervezi hogy ki szeretne menni Németországba mint kamionosként!

Csak itt az lenne a bökkenő hogy 2-3 hétig lenne távol!

Sose szokott ennél többet távol lenni!

De viszont ha ki menne akkor jobban jönnénk ki anyagilag is mert 2000-2800 eurót ígértek neki! A nyelvet vágja stb....

Akik vannak úgy anyukák hogy a párja kint dolgozik és ott a baba azok hogy élik meg hogy nincs mellettük a párjuk ( férjük)

Én nagyon is feltenem de a pénz meg jól jönne!

Németországban vannak még migránsok ha jól tudom?? Vagy nem?


2019. júl. 25. 13:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Én mi tulajdonképpen mit is tudunk segíteni?
2019. júl. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Hát hogy ti hogyan eltetek meg az első egy két hónapot hogy távol van az apuka?!
2019. júl. 25. 13:32
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

"Németországban vannak még migránsok ha jól tudom??"

Hát ettől padlót fogtam így a végén, ha jól sejtem nem az eszedért szeretnek.


Nektek kell kitalàlni, hogy mi lenne a legjobb megoldás. Ha a párod beszéli a németet, akkor kereshet kint állandó munkát és kimehetsz te is.

Másik opció az is lehet, hogy itthon keres más munkát és te is visszamesz dolgozni és 2 fizetésből éltek.

Vagy amit írsz a kérdésben, hogy 2-3 hetente hazajár. Szerintem nem igazán szerencsés, teljesen ki fog maradni a gyerek és a te életedből.

De persze ki lehet bírni, de én nem mennék ebbe bele.

2019. júl. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
87%

Ha ennyire kell a pénz és te nem dolgozol, ő beszéli a nyelvet, akkor irány kifelé. Ott talál olyan állandó otthon alvós kamionos munkát, amivel tud 1800-2000 eurót keresni kényelmesen.

Egyébként a 2800 euróval nagyon aláígértek neki, mert itthon is odaadják a 800-at, ha vállalod, hogy mindig 3 hetet a kamionban vagy, annyiért nem mennék ki német céghez, tök felesleges.

Itthon ha olyan belföldes céghez megy, ahol hétfőtől péntekig alszik a kocsiban, az is odaadja a 450-et, szóval egy szó mint száz, 2800 euróért ne menjen sehová.

2019. júl. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
"Németországban vannak még migránsok ha jól tudom?? Vagy nem?" - Igen, vannak. Peldaul a ferjed is az lesz.
2019. júl. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Én csak egy olyan kérdést tettem fel hogy ki hogy élte meg azt hogy az apa kint dolgozik!! Erre jönnek olyan tudatlan emberek hogy menjek el dolgozni , oké és hogyan????? Itt van a 4,5 hónapos baba! Szopizik..... 😰
2019. júl. 25. 14:32
 7/20 A kérdező kommentje:

Ő miért lenne az??

Ha vannak neki érvényes okmányok?? Szeméiigazolvány stb....?

2019. júl. 25. 14:34
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Màr az első 2 mondatnál kifolyt a szemem, de valami perverz kíváncsiságból elolvastam az egészet. Aztán jött a végére a csattanó. 🤣


Egyébként a törvényben pontosan meg van határozva, hogy hány nap szabadság jár a férfiaknak a gyerek születése után. A szabadság X %-ával a munkáltató rendelkezik, tehát ha abban az időszakban amikor ti pl.lakásfelújítást terveztek és nem tudja pótolni a kieső munkaerőt, akkor megteheti, hogy nem engedi el.

De mondom, a gyereknél meg van határozva hány nap jár.


Ha jól jönne a pénz, akkor menjetek ki utána pár hónap múlva!

2019. júl. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Magyarországon divat csak, hogy 3 évig otthon van anyuka a gyerekkel és apuka addig meg kidöglik a munkában.

Nem írta senki, hogy takarodjal 12 órában dolgozni, de egy 4-6 órás részmunkát, akár alkami jelleggel simán be lehetne vàllalnod és akkor több pénzetek lenne.. Nem azt a világot éljük már, ahol apuka gond nélkül eltartja a családot egyedüli kenyérkeresőként.

Bölcsőde pl erre van.

Vagy a párod keres új munkahelyet és úgy oldjàtok meg, hogy valaki mindig legyen otthon a gyerekkel.

Én pl egy időben 6-12 között jártam dolgozni. A párom 14-22 között. Simán be lehet osztani így, hogy ki vigyázzon a gyerekre.

Akár futár munkát is nézhetne a párod, legalább haza tudna menni minden nap, nem kéne kocsiban aludni.

Vagy bármilyen hasonló jellegű, buszsofőr stb..

2019. júl. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

A migráns nem jelenti azt, hogy érvényes okmányok nélkül akar tartózkodni az adott országban.

A magyarként kint dolgozó honfitársaink gyakorlatilag migránsok külföldön. A szó szoros értelmében. Ugyanúgy a jobb pénz, jobb körülmények miatt váltanak országot, mint azok a migránsok, akiktől te rettegsz.

2019. júl. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!