Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan magyarázzam el a barátomnak hogy nem probléma hogy hamar elélvezett?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok szűz, viszont ő az volt. Jópárszor elment elég hamar, amire én is rátettem egy lapáttal mert eléggé kikészítettem őt, viszont látom rajta hogy őt ez zavarja, meg felhozta hogy reméli nembaj satöbbi. Mondtam neki hosszasan hogy semmi baj de ezen pattog. Normális önbizalommal teli srác aki talpraesett erre komolyan ilyeneken akad meg? Hagyjam rá aztán belenyugszik? 19ek vagyunk.
2019. júl. 27. 01:59
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Mond neki hogy többször fogod elélveztetni ha folytatja
2019. júl. 27. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Ne akard neki elmagyarázni, mert akkor azt fogja hinni, hogy ez jól van így, nem is kell javítania rajta. Pedig de, nagyon is. Elmondtad, ennyi elég, ne győzködd.
2019. júl. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Csináljátok minnél többször és akkor majd megedződik.

A másik,hogy ha közeledsz hozzá akkor szavak nélkül is érzi,hogy nincs gond,hisz máskülönben miért akarnád többször is?

2019. júl. 27. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

"Normális önbizalommal teli srác aki talpraesett erre komolyan ilyeneken akad meg?"


Direkt kikészíted,akkor is ha tudod hamar elmegy.Tehát leginkább eddig azon voltál,hogy ez ne is változzon.Majd csodálkozol,hogy miért rossz neki,ha hamar elmegy.A te hozzáállásod is kicsit lehetne jobb.Nem is segíteni akarsz.Ne készìtsd ki annyira talán.

Gondoljon a nagyanyjára.

2019. júl. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem kell magyarázni, mondd el neki hogy teljesen OK ha korábban megy el.
2019. júl. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan, melyik gyökér fhasz találta ki először hogy szex közben gondolj az apádra / nagyanyádra / orbánra / chuck norrisra?
2019. júl. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"eléggé kikészítettem őt"

Ezt hogy érted?

2019. júl. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
6# Nagymami csak vicc volt.Mivel kérdező azt élvezi ha kikészíti hamar elsülő barátját,majd megkérdezi mit tegyen.
2019. júl. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
#8 az a gond hogy ezt már hallottam nem viccből, másrészt hogy nem egy eget rengető poén. De így hogy nem gondoltad komolyan, még ok.
2019. júl. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!