Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is egyre "könyörtelenebb"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is egyre "könyörtelenebb" a nőkkel?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem vagyok fair, nem adok második esélyt, nem méltányolok semmit és nem hajlok a kompromisszumra. Ha bármi nem tetszik nekem, és miután szóvá teszem, nincs változás, akkor dobom a csajt. Nem fogok vergődni senkivel, akkor inkább egyedül folytatom.
2019. júl. 27. 15:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Kérsz kávét? :)
2019. júl. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
8%
Tökéletes vagy tesó. Elismerésem :D Én is ezt csinálom, és egyedül nincs kényszer, hogy valakire muszáj ráírni vagy hisztizik.
2019. júl. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
19%
Detto. Amennyi irreális elvárásai vannak a nőknek, én sem tágítok. Csak egy a baj, a legrusnyább hótehénkének is lehet bármikor bikája, míg nekem átlagos kinézetű férfiként jóformán szökőévente, ha megfeszülök is.
2019. júl. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
Azt gondolom annak, akinek szökőévente lehet barátnője nem 4 évente próbálkozik egyszer nőknél. Az az én meglátásom ha 20 nő elutasít nem a nővel kellene kreténnek lenni, hanem magadba szállni és elgondolkodni azon, hogy miért nem akar veled 20 nőből 1 se leállni. A számok csak prezentálás céljából lettek kitalálva ha 5 nőről van szó ugyanígy fenntartom az álláspontom.
2019. júl. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
5: Szerintem valamit félreértettél. Velem elég sok nő szeretne "leállni", én vagyok egyre finnyásabb, érdektelenebb.
2019. júl. 27. 15:45
 6/16 anonim ***** válasza:
19%
Nő vagyok, és eléggé feministának tartom magam, de amit a kérdező leírt, az nekem nem könyörtelenségnek tűnik, hanem szimplán egy normális önbecsülésen alapuló következetesség.
2019. júl. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%
Hány éves is vagy? Nehogy azt vedd észre hogy a nagy könyörtelenség az egyedülléthez, magányhoz vezetett!
2019. júl. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%
Ha rám hallgatsz, azt csinálsz amit akarsz. :)
2019. júl. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%

Èn is könyörtelen vagyok a férfiakkal 😉😆

Nincs màsodik esély senkinek sem.

2019. júl. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%
Nőként én se pitiztem soha egy pasinak sem. Ha normálisan, felnőtt emberként nem tudott együttműködni, vagy bunkó volt, vagy meg akart változtatni bármi téren, lapát.
2019. júl. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!