Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet a titka azoknak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a titka azoknak a pasiknak, akik hihetetlen rosszul bánnak a nőkkel, de mégis vonzódnak hozzájuk?

Figyelt kérdés
Egyszerűen hihetetlen, már többször láttam ilyet a közvetlen közelemben is.
2019. márc. 23. 22:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Jól néznek ki.
2019. márc. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
A jó szex
2019. márc. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ideig óráig vonzó lehet, de ha csak egyoldalúan ez van, akkor szociális vagy lelki fronton hiány keletkezik vagy éppen tényleg gáci az ember és ezt max fokozni vagy visszavenni tudja.

32/f

2019. márc. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
a titok nem a pasiban hanem a csajban rejlik.. sok alacsony önértékeléssel rendelkező nő azt élvezi, ha megalázzák
2019. márc. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%

Mert meg van bennük az a férfiassàg ami kell a nőknek. Magabiztosak, lazák, szexisek, erősek, intelligensek, èrtenek a csàbìtàshoz, felpezsdìtik az èletet, jó a tàrsasàgukban lenni. Aztàn miutàn megszereztèk a nőt, előtör belőlük a szörnyeteg.

A nők nem a bunkò stìlusàt szeretik ezeknek, hanem a fèrfias stìlusukat. Csak a legtöbb ilyen pasi egyben bunkò is. Ez van.... :/

2019. márc. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
67%
Makulátlan külső adottságok, népszerűség, asszertivitás, elit társadalmi pozíció, fix nívós egzisztencia, modern kori öltönyös munkakör stb. Innentől kezdve bármit megtehetsz a nőkkel.
2019. márc. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy az ilyen leépíti a csajt, 0 önbecsülése lesz, azt hiszi, ugyse kell másnak, ragaszkodik az egyetlen opciohoz
2019. márc. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Volt egy érdekes beszélgetésem egy lánnyal, akire annak idején hajtani akartam. Éppen sírt a pasija miatt, amikor odaültem hozzá beszélgetni. Ekkor megkérdeztem őt: miért sír? Elmondta, hogy a pasas miatt. Maradjunk annyiban, hogy nem úgy foglalkozott vele, ahogyan ő szerette volna. Megkérdeztem: miért nem hagyja akkor el? Erre az volt a válasz, hogy azért, mert szereti...


Értitek, én meg még vigasztalgattam... tipikus példa volt: van egy szemét pasija, aki nem tudja értékelni, és a jó fiúk vállán sírja ki magát.


Jelen esetben én voltam az a jó fiú.

2019. márc. 23. 22:35
 9/12 anonim ***** válasza:
79%
Jó kinézet és dominancia. Ennyi.
2019. márc. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
65%
Pínz, védelem, kapcsolatok, "megyünk mindenhova" életmód, stb.
2019. márc. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!