Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem lehet a nőkkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet a nőkkel kicsit minimalista és spóralós módon élni?

Figyelt kérdés
Állandóan kirándulgatni a spóralás helyett, hogy majd lehessen egyszer egy normális lakásunk vagy autónk. Ezek nem fognak soha meglenni amellett, hogy ide-oda kirándulgatunk, étteremben eszünk, utazunk, stb... A nők egyáltalán nem akarják segíteni a spóralást.
2019. márc. 10. 08:22
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
96%
Kirándulgatni, nem kerül szinte semmibe és étteremben enni sem, én mindennap ott szoktam és egyáltalán nem vészes, bár azt hozzáteszem, hogy nem luxus helyek. Maga az utazás is lehet nagyon drága és lehet nagyon olcsó, ez csak kreativitás kérdése.. Bár maga az egész kérdésed egy általánosító hülyeség, nem is értem miért válaszolok normálisan.
2019. márc. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket meg lehet oldani olcsóbb verzióban is. Bizony senki sem akar unatkozni.
2019. márc. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
38%
Ez akkor bosszantó, ha mindkettőt elvárja valaki, és végül a férfi a béna, hogy miért nem keres többet. Szerencsére vannak normális nők, akik nem a másikat szívják, vagy gyötrik, hanem a lehetőségeket tudomásul vették, és amúgy ezektől függetlenül szeretik a társukat.
2019. márc. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
13%

Jó kérdés, nem a spórolás, de például étterem. A párom mindig, hogy étterem. Egy hangulatos vacsi. Ott meg alig várjuk, hogy hazaérjünk enni valami jót is.

Kirándulás? Elbarangolunk egy napot a Mátrában, este meg már fáradt lesz és csak aludna. Nem az anyagi része, de né meg verjem ki, mert a kirándulásba elfárad?

2019. márc. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell általánosítani. Egyébként meg vannak ingyenes szórakozási lehetőségek is. Vagy neked az sem tetszik?
2019. márc. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
0%

Én tizenéves korom óta ezért sem vállalkozom újra tartós kapcsolatra, családra legalább olyan 30, akár 35 éves koromig sem majd.


Úgy elég nehéz egzisztenciát felépíteni és spórolni, hogy annak egy egész nagy része megy ilyen dolgokra. (Kevesebb, mint fél milliót keresek egy hónapban.) A környezetemben látom, hogy más férfiaknak tényleg mennyibe kerül a barátnő, kb. hasonló okok miatt, amit a kérdező is leírt és szoktam néha hallgatni a panaszkodást is.


Ja és nem tartom magam zsugorinak, költök rendesen ruhákra, sportra, mértékkel szórakozásra egészségesen eszem, stb.

26/F

2019. márc. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
5%
Mert lecserélnek egy olyanra, aki többet költ rájuk, és már van lakása meg autója. Jobban jársz, ha barátnőtartás helyett prostikhoz jársz, már csak anyagilag is.
2019. márc. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
96%

Tizenésen kezdtem el így élni. Elvágtam magam mindentől, hogy meglegyen a saját otthonom.

Tudod, mit értem el?

Semmit.

Meglett a ház, ami üres. Letelt 15 év, kemény munkával, üresen, élmények nélkül.

Boldogtalanul. Ráment a házasságom is erre.

2019. márc. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
95%
Jesszusom milyen válaszok vannak itt. 😃 Szóval ha jól gondolom az étterem nem olcsó igaz? Akkor főzzetek otthon együtt jó kis kikapcsolódás és még jobban összehoz benneteket. Milyen kirándulásokra mentek? Mert számomra egy kedves kis kirándulás az annyiból áll hogy vmi erdős hegyre felbarangolunk és viszünk az útra innit meg előre megcsinált szendvicset amit reggel elkészítek a készülődés alatt. Ha van kocsi akkor különböző látványosságokat lehet megnézni az egész országban pl a Mátra valaki írta vagy egyéb kedves helyek pl írott kő Kőszegen vagy hasonló. Mindent meglehet oldani olcsóbban is és talán még élvezetesebb is mint el luxus szálloda meg egyéb kimért helyek. Ha nem egy libával vagy együtt akkor sokkal jobban fogjátok élvezni ezeket így együtt közösen megtervezve stb. 🙂 És én pl tudok spórolni anyám is spórolt és megtanított rá min lehet. Tehát ez nevelés kérdése is és intelligencia is kell hozzá mert pl a párom anyukája nem igen spórol semmin párom még is tokeletes egyetértésben van velem min lehet spórolni és harmónia van köztünk ebben. Szóval ha más nem meg kell találni a megfelelő társat aki segít és nem hátráltat.
2019. márc. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
85%

Szeretek utazni, túrázni, kirándulni, futós eseményeken és teljesítménytúrákon részt venni, minimálbér mellett is megtettem, kényelmes fizetés mellett is megteszem, aztán mégis összehoztam egy saját lakást minimális szülői segítséggel, egyedül, 31 éves koromra. Mesélj még. :-D


Aki tud spórolni, az hobbi kiadások mellett és kevésből is tud, aki nem tud spórolni, az milliárdosként is csődbe tud menni.

2019. márc. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!