Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, segítsek neki?

Figyelt kérdés

Régebben mindig olyan partnereket vonzottam be, akiknek volt valamilyen kisebb mentális problémájuk (nem volt önbizalmuk, magukba voltak roskadva valami miatt, stb.) Én meg persze úgy voltam vele, hogy na én majd kimozdítom őket ebből az állapotból, de persze sohasem sikerült, a környezetem meg még is mondta, hogy ha ehelyett inkább magammal foglalkoztam volna, talán most én is előrébb lennék a saját életemben.


Közben lett végre egy normális párkapcsolatom, viszont most, egy pár hónap után a mostani páromról is kiderült, hogy hasonló problémákkal küzd, csak ez nem mindig látszik rajta.


Szeretnék neki segíteni, de azt sem akarom, hogy megint az legyen, hogy én feláldozom magam másért kB. különösebb ok nélkül. Beszéltem vele, és szerintem sikerült meggyőznöm, hogy kell változtatnia ezen az állapoton, elsősorban maga miatt, viszont szerintem ez egyedül nem fog neki menni.


Mit tegyek szerintetek?



2019. júl. 29. 06:27
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Ne játszd a megmentőt, mert pár év múlva azon fogod kapni magad hogy mindenkit sajnáltál csak magadat nem. Éld az életed és mentális betegekkel ne állj le, mert eleinte csak önbizalom hiányos, de később ahogy idősödik egy ilyen beteg egyre elviselhetetlenebb lesz.
2019. júl. 29. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem az lehet, ezt az állapotod váltod ki az emberekből?

Tudod, az ember millió-féle jellem, és olyanná válik, amilyen a partnere.

Illetve próbáld a jó, pozitív oldalát is meglátni annak, akivel vagy.

2019. júl. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
27%
Én az ismerkedés elején mindig leszögeztem hogy nem szeretem a depis és ilyen hasonló embereket nem állok velük szóba. Csak mert régen volt rá példa és borzasztó hogy le tudna húzni hogy te is érezd magad szarul. Hát kösz de nem játszok több ilyen mentősdit miközben magasról tesz rá mit beszélek és csak sajnálkozik.
2019. júl. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem eljött az ideje, hogy magadba nèzz, kicsit elgondolkozz a saját jellemeden. Mert annak oka van, hogy mindig "ilyeneket" fogsz ki. Valamièrt ők vonzanak akár tudat alatt is. Egyszer lehet vèletlen, de sorozatban többször már nem az. A mostani párodnál is lehetett erre utaló jel már eddig is, max nem volt olyan nyilvánvaló, mint a többinèl.

Amúgy meg ne akarj megmentőt játszani, mert csak te mèsz tönkre benne.

2019. júl. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
48%
Mutattak valamilyen papírt arról hogy mentálisan betegek, vagy ezt csak Te állapítottad meg a lányokról?? Ugyanis aki mentálisan beteg az pszichiátriára jár és van papírja róla.
2019. júl. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!